„Trójka” za mocna dla Góraka i Dyjasa

Tenis Stołowy

Daniel Górak i Jakub Dyjas pożegnali się z mistrzostwami świata w tenisie stołowym w Dusseldorfie. W 1/8 finału Polacy przegrali z parą Ho Kwan Kit/Wong Chung Ting.

Górak i Dyjas stanęli przed trudnym wyzwaniem, gdyż przyszło im się mierzyć z turniejową „trójką”. Wydawało się, że wicemistrzowie Europy stoją na straconej pozycji, ale podjęli walkę i reprezentanci Hongkongu nie mieli łatwej przeprawy. Polacy przegrywali już 1:3 w setach, ale doprowadzili do wyrównania. W siódmej partii prowadzili wyrównaną walkę, jednak przy stanie 6:7 rywale włączyli drugi bieg i zdobyli cztery punkty w rzędu. 

W rywalizacji indywidualnej Daniel Górak odpadł w pierwszej rundzie. Wyeliminował go Joan Monteiro. W 1/16 z mistrzostwami pożegnał się Panagiotis Gionis, który przegrał z Władimirem Samsonowem 0:4.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.