W sobotę 24 czerwca mieszkańcy Powiatu Pruszkowskiego mogli podziwiać najzdolniejszych tancerzy z naszego regionu w ramach TOP DANCE CUP 2023!

Uczniowski Klub Tańca Sportowego Top Dance to jedna z najlepiej rozpoznawalnych szkół tańca w Pruszkowie i okolicach. Nie ma się wiec co dziwić, że cyklicznie organizowany turniej przyciąga rzesze widzów. Nie inaczej było i tym razem .

W sobotę 24 czerwca na terenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Pruszkowie odbył się turniej TOP DANCE CUP zorganizowany przez UKS Top Dance. Oprócz tanecznych zmagań nie zabrakło chwili wytchnienia na pikniku, który jednocześnie zainaugurował rozpoczęcie wakacji.

W trakcie turnieju tańca zwodnicy z klubu Top Dance rywalizowali w aż sześciu kategoriach. Nie zabrakło również jednej z ulubionych części turnieju czyli pokazów tanecznych! Publiczność podziwiała pokazy przygotowane przez młodych zawodników klubu, w tym Mistrzów Województwa Mazowieckiego z 2022 r. Swoje umiejętności zaprezentowały również starsze pary, w tym utytułowani Mistrzowie Mazowsza i Mistrzowie Polski w klasach sportowych A i B. Wisienką na torcie były pokazy taneczne kadry Top Dance oraz zawodników Kadry Polski w Sportowym Tańcu Towarzyskim.

W całym turnieju udział wzięło aż 250 osób. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz puchar. Wszyscy zawodnicy zaprezentowali się we wspólnym tańcu, który niejako był zwieńczeniem turniejowej gali.

Po sportowych zmaganiach przyszła pora na chwilę wytchnienia i zabawy na pikniku rekreacyjnym, który czekał na wszystkich mieszkańców powiatu przed halą Międzyszkolnego Ośrodka Sportu. Wśród licznych atrakcji nie zabrakło kolorowych dmuchańców, zabawy z bańkami mydlanymi, malowania buziek. Na zgłodniałych czekały pyszne przekąski z grilla, popcorn oraz wata cukrowa. Wszystko to przy wesołej muzyce. Wszystkie atrakcje jak i udział w imprezie był całkowicie bezpłatny.

UKS Top Dance zaprasza wszystkich adeptów tańca na zajęcia, które ruszą już we wrześniu!

Impreza sportowo-rekreacyjna TOP DANCE CUP została zorganizowana przez UKS Top Dance i była dofinansowana ze środków powiatu pruszkowskiego w ramach realizacji zadania z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na 2023 r.

Organizator: Uczniowski Klub Sportowy „Top Dance” www.topdance.pl ,
Partnerem wydarzenia: Międzyszkolny Ośrodek Sportu

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

Pruszków ma nowego prezydenta

Pruszków / Wybory 2024
11026

Pierwsze oficjalne wyniki z Pruszkowa

Pruszków / Wybory 2024
4244

Bąk kontra Makuch

Pruszków / Wybory 2024
3196

Znamy wyniki wyborów w gminach

Pruszków / Wybory 2024
3134