Tenisowy Dzień Dziecka w Bavi

Tenis

Co powiecie na spędzenia Dnia Dziecka w sportowym duchu? Taką propozycje ma przedszkole Bavi, które w najbliższą sobotę organizuje Tenisowy Dzień Dziecka wraz z turniejem o Puchar Starosty Pruszkowskiego.

Moc sportowych emocji czeka wszystkich tych, którzy 29 maja stawią się na korcie tenisowym Akademii Tenisowej Bavi w Pęcicach (teren Przedszkola Bavi). W samo południe wystartuje turniej tenisowy o Puchar Starosty Pruszkowskiego.

Dziecięce Turnieje Tenisowe w Bavi to już tradycja. Praktycznie co roku w okolicy Dnia Dziecka organizowane są zawody, w których młodzi adepci tenisa mogą spróbować swoich sił. I choć uczestnicy zawodów mają po kilka lat, to widać w nich niesamowitą wolę walki. A same rozgrywki budzą wiele emocji.

W tym roku tenisowy Dzień Dziecka odbędzie się 29 maja. Impreza wystartuje o godz. 12.00. Jeśli chcielibyście zobaczyć swoje dzieci w rozgrywkach na kortach to radzimy się spieszyć. Zapisy trwają tylko do 26 maja do godz. 15.00. Zapisów można dokonać drogą mailową bavi.tenis@gmail.com. Szczegółowe informacje dostępna pod numerem 737 374 241

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.