Tenisowy Dzień Dziecka na piastowskich kortach

Piastów

Zarząd Piastowskiego Towarzystwa Tenisa i Bocce serdecznie zaprasza do udziału Tenisowym Grand Prix Powiatu Pruszkowskiego dla dzieci.

Z okazji Dnia Dziecka PTTiB serdecznie zaprasza wszystkie amatorsko grające dzieci do udziału w Tenisowym Grand Prix Powiatu Pruszkowskiego. Turniej odbędzie się w dniach 1-2 czerwca, w sobotę i niedzielę, na kortach przy ulicy 11 Listopada 3 w Piastowie. W rywalizacji mogą wziąć udział również dzieci klasyfikowane poza drugą setką list Polskiego Związku Tenisowego (PZT).

Turniej, organizowany o nagrodę Prezesa PTTiB, to doskonała okazja dla młodych tenisistów do sprawdzenia swoich umiejętności i spędzenia aktywnie czasu w gronie rówieśników.

Zapisy rozpoczną się w sobotę, 1 czerwca o godzinie 9:00 dla dziewcząt i chłopców do lat 14. Uroczyste otwarcie, regulamin oraz początek gier zaplanowane są na godzinę 9:20. O godzinie 11:00 odbędą się zapisy dla kategorii wiekowej do lat 12.

Dla wszystkich zainteresowanych, kontakt do organizatora: 501-135-724.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.