Tenisowe zmagania w ramach Kozerki Ladies Cup

Tenis

Grasz w tenisa? Masz „żyłkę” do rywalizacji? Zawsze chciałaś spróbować swoich sił w turnieju? Teraz nadarza się do tego okazja. W dniach 15-16 czerwca odbędzie się Amatorski Turniej Kobiet „Kozerki Ladies Cup”.

Jeśli lubicie grać w tenisa i zawsze chciałyście poczuć smak turniejowej rywalizacji to turniej organizowany przez Akademię Tenisową Tenis Kozerki jest właśnie dla Was. Imprezę zaplanowano na czerwiec. Na dwa dni (15 i 16 czerwca) korty przy ul. Jowisza 92 zamienią się w turniejową arenę. Zawodniczki będą walczyć o miano najlepszej oraz o nagrody!. Zwyciężczyni otrzyma voucher na kwotę 1000 zł od Kliniki Sharley. A zawodniczka, która zajmie II. miejsce otrzyma podwójne zaproszenie na Players Party Międzynarodowego Turnieju Tenisowego Kobiet Kozerki Open w ramach cyklu zawodowych turniejów ITF. Co więcej drugi voucher od Kliniki Sharley zostanie rozlosowany wśród uczestniczek turnieju.

Jak prezentuje się harmonogram turnieju? Zawody rozpoczną się w sobotę o godz. 11.00 od weryfikacji zgłoszeń i losowania. W godzinach 12.00 – 19.00 odbędą się rozgrywki, a o godz. 20.00 rozpocznie się Players Party. Jeśli rozgrywki nie zakończa się w sobotę to zostaną przeniesione na niedzielę. Planowany start o godz. 12.00. Szczegółowe informacje dla zawodniczek są dostępne tutaj.

Jeśli natomiast wolicie kibicować niż grać to koniecznie wybierzcie się na Amatorski Turniej Kobiet „Kozerki Ladies Cup”. A jeśli spodoba Wam się ta impreza to koniecznie musicie pojawić się na kolejnym turnieju w Kozerkach, czyli Międzynarodowym Turnieju Tenisowym Kobiet Kozerki Open rozgrywanym w ramach ITF (więcej na ten temat znajdziecie tutaj).

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.