Szczypiorniści z „Dwójki” pierwsi w Mistrzostwach Pruszkowa

Pruszków

W kolejnej odsłonie Mistrzostw Pruszkowa, z jak najlepszej strony pokazali się szczypiorniści ze szkół podstawowych. Zawody odbyły się w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Ostatnio parkiet hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 10 bywa rozgrzany do czerwoności. To za sprawą emocjonujących rozgrywek piłki ręcznej. Młodzież z pruszkowskich szkół podstawowych rywalizowała w Mistrzostwach Pruszkowa, nad którymi honorowy patronat objął Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch.

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej to cenna inicjatywa. Cieszę się, że pruszkowskie szkoły pielęgnują troskę o aktywność i fizyczny rozwój uczniów, co jest niezwykle istotne w kontekście zdrowego trybu życia – powiedział prezydent.

Najpierw w szranki stanęły dziewczęta. Ostatnio turniej rozegrały drużyny chłopców w kategorii młodzież (roczniki 2008/2009). Pierwsze miejsce zajęła ekipa ze Szkoły Podstawowej nr 2, drugie Szkoła Podstawowa nr 4, a trzecie – Szkoła Podstawowa nr 6. Kolejne miejsca zajęły: Szkoła Podstawowa nr 10, Szkoła Podstawowa nr 5 i Szkoła Podstawowa nr 1. Na 7 miejscu uplasowały się Szkoła Podstawowa nr 8 i Szkoła Podstawowa nr 3.

Doskonałej gry gratulował zespołom Prezydent Pruszkowa – Ogromne gratulacje dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 za zwycięstwo w Mistrzostwach Pruszkowa. Słowa uznania należą się wszystkim zespołom, które pokazały serce i wolę walki.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.