Szczęśliwa ósemka powalczy o zwycięstwo

Piłka Nożna

Gryźli trawę, aby znaleźć się w wielkim finale Otwartych Mistrzostw Zachodniego Mazowsza w Grodzisku Mazowieckim. Marzenia ośmiu drużyn spełniły się. 27 maja na boisku przy ul. Westfala 3a jedna z nich znajdzie się na szczycie.

Warsaw Scorpions, Biali i Młodzi, Oldstars, IMOLA Warszawa, Hard Bassy, Złote Wilki, Inter Tap i Iskra Bolimów – to zespoły, które w najbliższą sobotę w Grodzisku będą chciały sięgnąć gwiazd. Cel zrealizuje tylko jedna z nich. – Planujemy stworzyć wydarzenie sportowe, jakiego w Grodzisku i okolicach jeszcze nie było – zapowiada Kamil Sułkowski, organizator Otwartych Mistrzostw Zachodniego Mazowsza w piłce nożnej.

Z pewnością zespoły będą walczyły o każdy centymetr boiska. Triumfator zaprezentuje się w glorii i chwale jako mistrz Zachodniego Mazowsza, a także otrzyma cenne nagrody. – Odbierze trofeum za zdobycie mistrzostwa Zachodniego Mazowsza przy owacji na stojąco kibiców zasiadających na specjalnie zamontowanych tego dnia trybunach. To z pewnością marzenie niejednego zawodnika. Trzy najlepsze drużyny zostaną nagrodzone trofeami oraz specjalną tablicą upamiętniającą ich dokonanie. Każdy zawodnik może liczyć na medal – przedstawia menadżer OMZM.

Początek imprezy zaplanowano o 10.00. Ale sobota w Grodzisku to nie tylko bierne obserwowanie rywalizacji pomiędzy ośmioma zespołami. Szykuje się spora dawka atrakcji. Umiejętności zaprezentuje mistrz świata trików piłkarskich Krzysztof Golonka. Podczas wielkiego finału każdy będzie mógł spróbować swoich sił w turniejach piłki ulicznej 1 na 1. Z pewnością uwagę najmłodszych przyciągną dmuchane zjeżdżalnie i trampoliny. Jednak to nie wszystko. – Wszyscy goście będą mogli zakupić na miejscu posiłek oraz wziąć udział w licznych losowaniach przez cały dzień wydarzenia wraz z losowaniem głównym – piłki z podpisami zawodników Legii Warszawa! –  prezentuje Sułkowski.

Patronat medialny nad Otwartymi Mistrzostwami Zachodniego Mazowsza w piłce nożnej objęły Gazeta WPR oraz portal WPR24.pl.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.