Szansa na trzy punkty

Piłka Nożna

Już dziś Znicz Pruszków na własnym stadionie zmierzy się z drużyną Radomiaka Radom. Czy Adrian Paluchowski poprowadzi pruszkowski klub do zwycięstwa? Przekonamy się już o godz. 19.00.

Po ubiegłotygodniowym remisie ze Świtem Dwór Mazowiecki (0:0) dla pruszkowskich piłkarzy dzisiejsze spotkanie będzie to kolejną okazją do zdobycia cennych trzech punktów. Zwłaszcza, że od strefy spadkowej dzieli ich zaledwie jedno oczko. Znicz na własnej murawie czuje się dość pewnie, o czym świadczy pięć zwycięstw i dwa remisy. Radomiak, który obecnie znajduje się na 15. pozycji w ligowej tabeli nie ma zbyt wiele szczęścia na wyjazdach. Drużyna z Radomia w 13. kolejkach zanotowała sześć porażek, z czego tylko jedną na własnej murawie.

Trzeba również pamiętać, że mimo niepowodzeń ekipa z Radomia ma mocne wsparcie kibiców, którzy chętnie towarzyszą klubowi również w spotkaniach wyjazdowych. Policja jest jednak gotowa na taką ewentualność. – Nie mamy oficjalnych informacji o tym ilu kibiców przyjedzie z Radomia. Jednak kibice mogą przyjechać indywidualnie – podkreśla kom. Dorota Nowak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Wszystkie spotkania sportowe zabezpieczamy dodatkowymi siłami. Jesteśmy przygotowani na każda ewentualność – dodaje.

Spotkanie Znicza z Radomiakiem odbędzie się na stadionie przy ul. Bohaterów Warszawy 4. Mecz rozpocznie się o godzinie 19.00. Relację live przeprowadzi oficjalna strona Znicza.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.