Sukces reprezentacji Polski

Region

Polki pokonały Szkotki 3 : 1. Wczorajszy mecz towarzyski rozegrany przez reprezentacje kobiet do lat 19-stu na boisku grodziskiej Pogoni pokazał przewagę naszych zawodniczek.

Prawdziwym sprawdzianem dla Polek będą eliminacje do Mistrzostw Europy we wrześniu w Macedonii. – Wczorajszy mecz mógł się podobać, obfitował w wiele ciekawych sytuacji ale nie popadamy w samo zachwyt  – mówi Wojciech Basiuk, trener reprezentacji Polski . W czwartek drugi mecz i zobaczymy czy Polki utrzymają tę przewagę.Wczorajsze spotkanie mimo wczesnej pory zgromadziło około 300 kibiców.

Dziś już od 10.15 Szkotki trenowały na pruszkowskim Zniczu. Po południu udają się do Warszawy gdzie zaplanowano wycieczkę po Starówce i Łazienkach Królewskich. Jutro o godz. 11.00 obie drużyny zmierza się w drugim meczu towarzyskim, który rozpocznie się o godz. 11 na stadionie Znicza w Pruszkowie.

Zgrupowanie kończy się 26 sierpnia. Reprezentacja Szkocji odleci do kraju o godzinie 18.00.

Najlepsze zawodniczki już od 11 do 16 września prezentować będą swoje umiejętności piłkarskie na eliminacjach Mistrzostw Europy w Macedonii.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.