Spędź aktywnie święta Wielkanocne z najbliższymi

Region

Rodzinne święta najczęściej kojarzą się z biesiadowaniem przy suto zastawionym stole. Wielu ludzi poświęca czas wolny na seanse filmowe przed szklanym ekranem. Słodkie lenistwo daje chwilowe odprężenie. Podczas świąt warto pospacerować na świeżym powietrzu.

Pomimo rozwijającej się sytuacji epidemicznej w regionie można zaplanować aktywny wypoczynek. Podpowiemy jak można spędzić świąteczny czas z najbliższymi na świeżym powietrzu.

1. Spacer w otoczeniu natury
Wiosenna pogoda sprzyja pieszym wędrówkom na świeżym powietrzu. Najlepiej udać się do miejsc, gdzie można podziwiać przyrodę. W wolnym czasie warto pójść na rodzinny spacer do parku Potulickich w Pruszkowie. Dzieci z pewnością będą zachwycone pływającymi kaczkami w stawie. Wybierając się do parku warto wziąć ze sobą ziarna. Można nimi nakarmić okoliczne ptaki.

2. Jeśli nad wodę to do… Grodziska Mazowieckiego
Dla wszystkich, którzy uwielbiają akweny, a nie mogą wyjechać nad morze polecamy stawy Walczewskiego. W tym miejscu można odprężyć ciało i umysł na świeżym powietrzu.

3. Wycieczka do lasu
Dla osób, które uwielbiają ciszę i zieleń idealną opcją na spędzenie świątecznego czasu z najbliższymi jest spacer do lasu Młochowskiego. W tym miejscu od lat rosną drzewa liściaste i iglaste. Panuje tu niezwykła atmosfera. Zapach mieszanki drzew sprawia, że spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu jest niezapomnianą przyjemnością.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Spędź aktywnie święta Wielkanocne z najbliższymi”

 1. Ryś pisze:

  4. Rozpoznaj zapachy … przyrody.
  Polecam spacer ulicą Solidarności i podziwianie zapachów MZO.

 2. Dr.Huckenbush pisze:

  No i najlepsza propozycja – przez Pęcice do Suchego Lasu na spacer.

 3. www pisze:

  Pospacerować i się zarazić w tłumie. Dziękujemy za takie rady. W domu siedzieć, ćwiczyć, jak ktoś ma ogródek to tam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły