Sławy tenisa w Brwinowie

Tenis Stołowy

​Sympatycy tenisa stołowego w naszym regionie już w sobotę będą mieli okazję oglądać w akcji najlepszych zawodników w tej dyscyplinie sportu w Polsce.

16 czerwca Towarzystwo Gimnastyczne Sokół zorganizuje w Brwinowie turniej pod hasłem „Sport bez narkotyków”. W budynku Zespołu Szkół nr 2 swoje umiejętności zaprezentują tacy gracze, jak Natalia Partyka, Wang Zeng Yi, Daniel Górak oraz Wenliang Xu.

Partyka to mistrzyni paraolimpijska z Aten i Pekinu, Wang Zeng Yi zaś jest tegorocznym mistrzem Polski w grze pojedynczej. Daniel Górak to wielokrotny mistrz Polski indywidualny i drużynowy, członek kadry narodowej i olimpijskiej. Nie mniej znakomitym zawodnikiem jest też Wenliang Xu, który pół roku temu roku triumfował w Turnieju Gwiazd Superligi. W Brwinowie będzie można nie tylko zdobyć autografy mistrzów, ale także zmierzyć się z nimi przy stole tenisowym.

Sam turniej zostanie rozegrany w ośmiu kategoriach wiekowych, także w kategorii Open. W zawodach które rozpoczną się w sobotę o godz. 10:00. Największy zainteresowaniem powinna cieszyć się kategoria Open, w której obowiązuje wpisowe w wysokości 15  zł. Rywalizacja w tej grupie rozpocznie się o godz. 12:00.  Dla najlepszych (miejsca I-III) przewidziano puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.