Skrzecz: możemy wygrać z każdym

Region

- Jesteśmy zespołem, który w tej lidze może wygrać z każdym. Z każdym możemy też przegrać - powiedział po meczu z AZS AWF Katowice Roman Skrzecz, trener Znicza Basketu Pruszków. W ostatnim meczu wygraliśmy w stolicy Śląska 83:74.

–  W ostatnich siedmiu minutach przestaliśmy grać swoją koszykówkę. Równocześnie podejmowaliśmy złe decyzje. Rywale na przestrzeni kilku sekund trafili trzy trójki, a my popełniliśmy dwie straty. Wtedy zespół z Katowic wrócić do gry – ocenił Skrzecz końcówkę spotkania.

– Jesteśmy zespołem, który w tej lidze może wygrać z każdym. Z każdym możemy też przegrać. Pytanie, czy będziemy grać konsekwentnie przez cały mecz, czy tylko przez wybrany fragment spotkania? W pierwszej połowie perfekcyjnie udało nam się zatrzymać Tomasza Milewskiego i Mariusza Piotrkowskiego, a wszyscy wysocy w stu procentach wykonali powierzone zadanie – dodał szkoleniowiec pruszkowskiej drużyny.

Czytaj o meczu

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.