Siatkarski bój w Grodzisku

Siatkówka

Mistrzostwo UKS Sparta w III Lidze Mazowieckiej to historyczny sukces dla grodziskiej siatkówki ! Tym samym emocje nie opadają, a jeszcze bardziej rosną ! Już w dniach 5-7 kwietnia odbędzie się Ćwierćfinałowy Turniej o Awans do II Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn, którego gospodarzem będzie UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki !

W turnieju wezmą udział czołowe zespoły III ligi z czterech województw – łódzkiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i oczywiście mazowieckiego. Podlasie w Grodzisku Mazowieckim reprezentować będzie Mistrz III Ligi – Bestios Białystok. Przedstawicielem województwa łódzkiego będzie zdobywca drugiego miejsca w rozgrywkach ŁZPS – KS Stal Głowno. Z Warmii i Mazur do Grodziska Mazowieckiego przyjedzie trzeci zespół z tabeli tamtejszych rozgrywek III Ligi – SMS Ostróda. Tylko dwa zespoły z tych wymienionych awansują do kolejnego etapu rozgrywek o wejście do II Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn.

– Przed nami wielkie siatkarskie wydarzenie w Grodzisku Mazowieckim!!! Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH do kibicowania naszym siatkarzom w walce o awans do centralnych rozgrywek w Polsce! II Liga Mężczyzn jest celem zawodników UKS Sparta! Musisz być razem z nami w dniach 5, 6 i 7 kwietnia, codziennie!!! Zaczynamy zawsze punktualnie o godzinie 17:00! – zachęca klub UKS Sparta.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Siatkarski bój w Grodzisku”

  1. lennox pisze:

    Z ostatniej chwili – turniej wygrała Sparta przed drużyną białostocką. Gratulacje !

  2. lennox pisze:

    Możecie usuwać niewygodne komentarze, ale rubryka sport i tak u Was leży. Oczekuję podania wyników imprezy. Trudne ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły