Sąsiedzki pojedynek

Piłka Nożna

Podopiecznych Roberta Kochańskiego czeka ciężki mecz. Znicz Pruszków już w niedzielę (3 listopada) zmierzy się z sąsiadami z ligowej tabeli – Limanovią Limanowa.

W weekend piłkarze Znicza będą walczyć w meczu wyjazdowym. Ich rywalem będzie Limanovia, która na własnym boisku nie przegrała ani jednego meczu (trzy wygrane, jeden remis). Drużyna z Limanowej może więc okazać się dla pruszkowian trudnym rywalem, tym bardziej, że „żółto-czerwoni” na wyjazdach nie radzą sobie zbyt dobrze. Znicz tylko raz wygrał na wyjeździe pokonując Olimpię Zambrów 3:1, trzykrotnie zremisował i zanotował dwie porażki. Warto dodać, że zespół prowadzony przez Dariusza Sieklińskiego w ligowej tabeli jest tuż za Zniczem, a obie drużyny dzieli tylko jeden punkt.

Zarówno Znicz Pruszków, jak i Limanovia Limanowa w ostatnich kolejkach radzą sobie całkiem dobrze. Pruszkowianie od pięciu kolejek nie zaznali goryczy porażki, zwyciężając w trzech meczach, a remisując w dwóch. Zespół z Limanowej ma podobny bilans – porażki nie odniósł od czterech kolejek.

Jak zakończy się spotkanie „sąsiadów” z tabeli. Czy Znicz przywiezie trzy „oczka”, podzieli się punktami, czy zanotuje porażkę? Dowiemy się już w niedzielę. Potkanie rozpocznie się o godz. 13.00. Relacje live można będzie śledzić tutaj.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.