Ruszyły zapisy na I Galę Sportu Powiatu Pruszkowskiego

Pruszków

I Gala Sportu Powiatu Pruszkowskiego odbędzie się za sprawą kooperacji powiatu pruszkowskiego i Stowarzyszenia Akadeii Sportu Milan Sport. Organizatorzy zapraszają do zgłaszania kandydatów.

Tylko do 28 lutego, do godz. 14.00 można zgłaszać wnioski o przyznanie nagrody lub wyróżnienia w ramach I Gali Sportu Powiatu Pruszkowskiego. Zgłoszenia mogą dokonać kluby sportowe i szkoły prowadzące szkolenie i edukację na terenie powiatu pruszkowskiego. Mogą tego dokonać także osoby fizyczne – mieszkańcy powiatu pruszkowskiego.

Jak zgłaszać? Przy pomocy formularza zgłoszeniowego w formie pisemnej w zaklejonej kopercie z dopiskiem I gala Sportu Powiatu Pruszkowskiego. Dokument należy włożyć w kancelarii Starostwa Powiatu Pruszkowskiego (ul. Drzymały 30, wejście A), w godzinach pracy urzędu.

Nagroda lub wyróżnienie trafi do osoby, która spełni kryteria określone w regulaminie. Osoba ta powinna zająć miejsce 1-10 w zawodach rangi międzynarodowej, 1-4 w zawodach rangi ogólnopolskiej, sportowcy powołani do reprezentacji Polski, powoływani i występujący w reprezentacjach wojewódzkich. Mogą to także być sportowcy zdobywający nagrody i wyróżnienia indywidualne podczas wydarzeń sportowych zarówno międzynarodowych, jak i ogólnopolskich.

Nagrody będą przyznawane w czterech kategoriach:
– sport dziecięcy i młodzieżowy ( 1,2,3 miejsce),
– sport dorosłych/ seniorów ( 1,2,3 miejsce),
– sport niepełnosprawnych ( 1,2,3 miejsce),
– trener/ka roku 2023 powiatu pruszkowskiego ( 1,2,3 miejsce).

I Gala Sportu Powiatu Pruszkowskiego odbędzie się 16 marca 2024 roku o godz. 18.00. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Krzysztofa Rymuzy Starosty Pruszkowskiego oraz zostało współfinansowane ze środków Powiatu Pruszkowskiego.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Ruszyły zapisy na I Galę Sportu Powiatu Pruszkowskiego”

 1. Dąb Bartek pisze:

  Nie trzeba przeprowadzać się do lasu żeby żyć z otaczającą nas przyrodą. Może będzie lepiej pomyśleć jak zrobić,żeby żyć razem z przyrodą bez tzw. wycinek?

 2. chór staruszków z m. Pruszków pisze:

  Proponuje p.prezydent Makuch kategoria ,,olimpiada drwali”(wycięcie drzew w al.wojska polskiego)

  • Miki pisze:

   Jeśli bardziej zależy Ci na drzewach niż na zdrowiu i życiu ludzi to przeprowadź się do Lasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły