Rusza piastowska liga siódemek

Region

Do 5 września można przesyłać zgłoszenia do piastowskiej ligi siódemek organizowanej przez stowarzyszenie „Możesz”. Rozgrywki ruszają 11 września.

W poprzednim sezonie do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów. Po raz kolejny najlepsza okazała się drużyna Bronx. Na drugim miejscu znalazł się najmłodszy zespół w lidze „Oranje”, a na najniższym stopniu podium uplasował się Internacional.

11 września rusza kolejny sezon. Mecze będą się odbywały w każdą niedzielę (z wyjątkiem świąt) w godz. 9.00–14.00 na boisku przy Gimnazjum nr 2 w Piastowie przy al. Tysiąclecia 5.

Zespoły, które chcą przystąpić do rozgrywek muszą do 5 września przesłać zgłoszenie wstępne oraz wpłacić wpisowe za jesień 2011 r. Po tym terminie zostanie zwołane zebranie kapitanów drużyn, na którym zapadną ostateczne decyzje na temat systemu rozgrywek oraz zostanie ustalony terminarz rozgrywek.

Więcej informacji można zasięgnąć pisząc na adres: liga@mozesz.org.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.