Runmageddon w Pruszkowie! Ruszyły zapisy

Pruszków

Tak dobrze widzicie w Pruszkowie będzie można spróbować swoich sił w Runmageddonie, czyli ekstremalnym biegu z przeszkodami!

Runmageddon bywa nazywany piekielnym biegiem. Zawodnicy do pokonania mają trudne przeszkody i własne słabości. Nie chodzi o to by na mecie znaleźć się jako pierwszy. Tylko o to by w ogóle do niej dobiec!

Już we wrześniu mieszkańcy Pruszkowa będą mogli spróbować swoich sił w nieco łagodniejszej formie biegu. Rodzinny Runmageddon Fun w Pruszkowie odbędzie się 18 września. Na uczestników będzie czekać 15 przeszkód. Część naturalnych, a część wybudowanych na potrzeby biegu. Trasa będzie miała tylko 5 kilometrów. Rodzinny Runmageddon Fun Pruszków będzie miał swój start i metę na Skwerze im. ZTL „Pruszkowiacy” przy ul. Lipowej. Trasa biegu będzie prowadziła przez Park Potulickich i tereny przy torze kolarskim Arena Pruszków.

Zapisy do udziału w biegu już ruszyły! Ilość miejsc jest ograniczona, a pierwszeństwo w zgłoszeniach mają mieszkańcy posiadający Pruszkowską Kartę Mieszkańca
Link do rejestracji znajdziecie  TUTAJ.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Runmageddon w Pruszkowie! Ruszyły zapisy”

 1. Amator pisze:

  Szkoda, że Cię nie wzięli na ME w pływaniu. Żal normalnie.

 2. IS pisze:

  Super impreza więcej sportowych wydarzeń w mieście.Rajd rowerowy jeszcze by był fajny dla rodzin i nie tylko dla tych co mają dzieci .

 3. Ostoja pisze:

  Idą wybory i na takie pseudo sportowe zawody (głupoty), to zawsze będą pieniądze, a na coś ważniejszego to już nie.

  • op pisze:

   Zapisz się na konkurs jedzenia pączków na czas sportowcu

   • Ostoja pisze:

    To pochwal się, jaki masz rekord.. Ja co kilka przepływam kilka basenów i w takiej pseudo SPORTOWEJ imprezie nie uczestniczę, gdy kasie brak jest funduszy na inne ważniejsze sprawy sportowe., chociażby na nawierzchnię boiska sportowego w Parku Żwirowisko

  • Rabull pisze:

   Wytrzeźwiej wreszcie..

  • Matka wielopolka pisze:

   Weź się człowieku ogarnij. Super zabawa, a nie głupota. Cieszę się, że jest organizowana w Pruszkowie. Już zapisałam swoją rodzinę.

 4. Anita pisze:

  Ale fajnie. Naprawdę dzieje się w naszym mieście dużo fajnych rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły