Reprezentantka Polski na IO z Grodziska

Grodzisk Maz.

Małgorzata Cybulska – zapamiętajcie to imię i nazwisko, bo być może mówimy tu o medalistce Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020!

Grodziszczanka pojedzie do Tokio, aby reprezentować Polskę w jeździectwie, w konkurencji Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego. 23-latka miała już okazję reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. W 2015 i 2016 roku – w Mistrzostwach Europy Juniorów, w 2017 i 2018 roku – w Mistrzostwach Europy Młodych Jeźdźców. Do Tokio zakwalifikowała się wraz z kadrą narodową podczas Mistrzostw Europy Seniorów w Luhmuhlen, startując jako młody jeździec na wałachu Chenaro 2. Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego to jedna z najtrudniejszych dyscyplin jeździeckich. To trzy dni sprawdzianów dla jeźdźca i konia. Zaliczają się do nich: ujeżdżanie, skoki przez przeszkody i cross terenowy. Trzymajmy kciuki za Małgosię i całą reprezentację już w dniach 25 lipca – 7 sierpnia.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Reprezentantka Polski na IO z Grodziska”

  1. MJ pisze:

    Powodzenia, trzymamy mocno kciuki !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły