Reprezentacje sejmu, senatu i samorządu charytatywnie w piłkę

Piłka Nożna

Już w najbliższą niedzielę w Raszynie odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej z udziałem reprezentacji sejmu, senatu i samorządów. Wstęp na trybuny wolny!

Turniej Charytatywny w Halowej Piłce Nożnej „Przyjazna Dłoń” upamiętni piłkarzy, którzy trenowali w KS Raszyn, a odeszli przedwcześnie po walce z nowotworem. Piłkarskie zmagania dedykowane będą Leszkowi Ciarce i Andrzejowi Nockiewiczowi. A całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie dla podopiecznych Fundacji Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa w Warszawie. W czasie trwania turnieju możliwy będzie zakup specjalnych cegiełek na rzecz tej placówki.

Na boisku zobaczymy reprezentacje kancelarii sejmu i senatu RP, samorządowców z Raszyna, powiatu pruszkowskiego, mieszkańców oraz kluby KS Raszyn, UKS Łady i GKS Podolszyn. Imprezę poprowadzi dziennikarz sportowy Bogdan Saternus.

Zmagania tych nietypowych drużyn będzie można śledzić w niedzielę, 10 marca, od godz. 10.00. Miejsce: hala sportowa CSR w Raszynie przy ul. Sportowej 30. Wstęp jest bezpłatny.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.