Reprezentacja Polski zagra w Pruszkowie

Piłka Nożna

7 kwietnia na murawę stadionu MZOS Znicz w Pruszkowie wybiegną reprezentantki Polski, które zmierzą się z Finlandią. Wstęp na mecz jest wolny.

„Bo mój chłopiec piłkę kopie, wczoraj bramki strzelił dwie, od niedzieli do soboty ciągle tylko mecz, mecz, mecz” – śpiewała Maria Koterbska. Futbol to pasja wielu mężczyzn, ale kto powiedział, że kobiety nie mogą hasać po boisku? Nadarza się znakomita okazja, aby zobaczyć płeć piękną na zielonej murawie. 7 kwietnia w Pruszkowie reprezentacja Polski zmierzy się z Finlandią w spotkaniu towarzyskim.

W marcu biało-czerwone w dobrych nastrojach wracały z Turcji, gdzie wygrały turniej Gold City Women’s Cup. Podopieczne Miłosza Stępińskiego rozbiły Kosowo 5:0, zremisowały z Rumunią 2:2 i na koniec rozprawiły się z gospodarzem Turcją 2:1. 

Teraz przed biało-czerwonymi kolejne wyzwania. Reprezentacja Polski przygotowuje się w Pruszkowie do dwóch najbliższych spotkań. 7 kwietnia o 19.00 na stadionie przy ul. Bohaterów Warszawy Polki zmierzą się z Finlandią, a 11 kwietnia w Mińsku ich przeciwnikiem będzie Białoruś.

Wstęp na spotkanie z Finlandią jest wolny.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.