Reprezentacja Polski w futsalu trenowała w Brwinowie [GALERIA]

Uncategorized

Polska kadra narodowa przygotowująca się do UEFA Futsal EURO 2018 w sobotę trenowała w Brwinowie. Trening był otwarty dla publiczności.

Reprezentacja w piłce halowej odbyła w Brwinowie jeden z ostatnich treningów przed wyjazdem na Mistrzostwa Europy w Słowenii. Ćwiczeniom kadrowiczów można było się w sobotę przyglądać z trybun hali sportowej przy ul. Moczydłowskiego, a po zakończeniu treningu porozmawiać z zawodnikami.

Brwinowski obiekt został przez kadrę w futsalu wybrany nieprzypadkowo. Nowoczesna arena wyposażona jest w specjalną, atestowaną nawierzchnię, odpowiednią dla profesjonalnego uprawiania wielu dyscyplin

A jakie emocje czekają na kibiców piłki halowej już po rozpoczęciu Mistrzostw w Słowenii? Polska powraca do udziału w zawodach tej rangi po 17 latach. Dwanaście najlepszych drużyn będzie rywalizować podczas UEFA Futsal EURO 2018 od 30 stycznia do 10 lutego w słoweńskiej Lublanie. Nasi grupowi rywale będą trudnymi przeciwnikami: Rosjanie i Kazachowie mają w swoim składzie brazylijskie gwiazdy, a Kazachstan zdobył w 2016 r. brązowy medal ME. Zawodnicy chcą jednak zaprezentować się jak najlepiej. W trakcie eliminacji udało im się zremisować z Hiszpanią, która będzie bronić tytułu mistrzowskiego.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.