Remis Pogoni w meczu na szczycie

Region

Na sześciu kolejnych zwycięstwach zakończyła się świetna passa Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Zespołem, który zdołał zatrzymać rozpędzonych grodziszczan była Pilica Białobrzegi.

Gracze Rafała Smalca jechali do Białobrzegów pewni swego mając na koncie sześć zwycięstw z rzędu. Wiedzieli jednak, że nie będzie to spacerek, bo Pilica ma również wysokie aspiracje.

Spotkanie rozpoczęło się doskonale dla czerwono-białych. 11 minut po rozpoczęciu gry, fatalny błąd obrony wykorzystuje Tomasz Feliksiak i umieszcza piłkę w bramce. Po bramce spotkanie się wyrównało, a sytuacji do zdobycia gola zbyt wiele nie było.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, a nieliczne okazje marnowali gracze obu zespołów. Wraz z biegiem czasu coraz bardziej zaczynało się spieszyć gospodarzom. W końcu w 84. minucie po ładnym strzale zawodnika Pilicy z bramki mogli się cieszyć miejscowi kibice. Gospodarze ruszyli do ataku wietrząc szansę na wygraną, ale Paweł Pazdan nie dał się pokonać po raz drugi i Pogoń wywiozła z Białobrzegów cenny remis.

Pilica Białobrzegi – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1 (0:1)

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.