Rajdówki opanowały Pruszków

Pruszków

Rajd Barbórka trwa w najlepsze. W piątkowe popołudnie rajdowcy rywalizowali w Pruszkowie na odcinku specjalnym Sznajder Batterien Pruszków.

Barbórka już po raz drugi zagościła w Pruszkowie. Pierwszy raz rajdowcy odwiedzili Pruszków w ubiegłym roku. Nie mogło ich zabraknąć również tym razem. – Niezmiernie cieszę się, że kolejny raz Pruszków będzie gościł najlepszych kierowców. Rajd Barbórka to wspaniałe wydarzenie o bogatej historii.– mówił przed rajdem prezydent Pruszkowa Paweł Makuch.

Barbórka w Pruszkowie ma swoich zwolenników i przeciwników. Na internetowych forach można znaleźć wiele głosów, że organizacja rajdu w popołudniowych godzinach szczytu dosłownie paraliżuje miasto. Jednak są też głosy, które podkreślają, że utrudnienia trwają zaledwie przez jeden wieczór, a goszczenie tak ważnej i znanej imprezy jakim jest Rajd Barbórka, jest ogromnym wyróżnianiem dla miasta i atrakcją dla mieszkańców. A tu warto podkreślić, że mimo chłodu piątkowe zmagania rajdowców na całej trasie oglądało wielu mieszkańców w różnym wieku i płci

Tu natomiast, krótka informacja o tym jak kierowcy poradzili sobie na pruszkowskim odcinku specjalnym. Warto zaznaczyć, że trasa prowadziła ul. Sienkiewicza, dalej na górny parking Centrum Handlowo-Rozrywkowego Nowa Stacja, następnie ulicami Staszica, Gomulińskiego do tunelu w ciągu ul. Działkowej i dalej ul. Błońską, Południową i Bryły, gdzie znajdowała się lotna meta. W Pruszkowie triumfował Miko Marczyk, kierowca pilotowany przez Szymona Gospodarczyka o niespełna 2 sekundy wyprzedził Wojciecha Chuchałę i Sebastiana Rozwadowskigo. Obie załogi prowadziły Skodę Fabia Tally2 Evo. Trzecie miejsce po piątkowym prologu tegorocznej imprezy zajmują Jarosław Szeja i Marcin Szeja. Strata ekipy w Hyundaiu i20 R5 wyniosła już blisko 5 sekund

Aktualną klasyfikację rajdu możecie znaleźć na stronie barborka.pl

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez WPR (@wpr24)

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 23

23 odpowiedzi na “Rajdówki opanowały Pruszków”

 1. karol pisze:

  Śmiechu warte!

 2. eryk pisze:

  Żadne wydarzenie, relikt poprzedniej epoki, do zapomnienia…

 3. donek pisze:

  Kogoś mądrego to obchodzi?

 4. jerzy pisze:

  Podwarszawska wieś puszcza dymy!

 5. Rysio pisze:

  Wole mecze Znicza Pruszków !!!

 6. donek pisze:

  Komu to potrzebne???

 7. Vadim pisze:

  Te pieniądze które poszły na te „przejażdżki” można było dać ukraińcom.

 8. Anonim pisze:

  Serio, jesteś, aż tak nieudolny i niezaradny. Zapraszam na posterunek w celu oddania prawa jazdy zanim kogoś zabijesz skoro nie umiesz jeździć jak ktoś cię nie prowadzi za rączkę.

 9. Anonim pisze:

  Czy ktoś pytał mieszkańców czy chcą takiego bałaganu

  • Asd pisze:

   Zluzuj

  • Pruszkowianka pisze:

   Ciągle źle

  • Kazik pisze:

   A dlaczego ktos ma się pytać?? To jest najwieksza impreza motoryzacyjna roku a jeżeli się nie podoba to mozna na ten czas wyjechac z miasta

  • XXX. pisze:

   I co? Przeżyłeś? Chcesz mieć spokój wyprowadź się na zabitą dechami wieś.
   Jak są organizowanie koncerty disco polo lub imprezy z powodu zakończenia roku szkolnego i jazgot przez cały dzień, mnie tez nikt nie pyta o zgodę.

 10. Kkvc pisze:

  Dzięki, jechałem z wojska polskiego do domu przez 90 minut, bo wszystko było zablokowane a policja nie potrafiła wyznaczyć objazdu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe