PZPN ogłosił terminarz II ligi

Region

Już 31 lipca rozpocznie się runda zasadnicza II ligi piłkarskiej. Zespół Znicza Pruszków po spadku z I ligi będzie uczestniczył w rozgrywkach grupy wschodniej.

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz rozgrywek piłkarskich w sezonie 2010/2011. Jesienna runda zasadnicza dla zespołów drugoligowych rozpocznie się 31 lipca a zakończy 17 listopada.

Zespół Znicza Pruszków zmierzy się m.in. z Wisłą Płock, Motorem Lublin czy GLKS Nadarzyn. Pruszkowski zespół rozgrywki rozpocznie od wyjazdowego meczu, w którym zagra z drużyną Stali Rzeszów. Natomiast jesienne zmagania dla Znicza zakończą się spotkaniem na własnym boisku z Jeziorkiem Iława.

Póki, co trwa tzw. letnie okno transferowe. Kluby mają czas na zakup nowych zawodników i tworzenie składów. Niestety już dziś wiadomo, że Tomasz Chałas w drużynie Znicza grać będzie jedynie do końca roku. Zawodnik podpisał, bowiem 3,5 letni kontrakt z drużyną Górnika Zabrze.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.