Przyjedziesz za darmo na mecz

Uncategorized

We wtorek 29 października Bogoria Grodzisk Maz. zmierzy się u siebie z Polonią Bytom. Na spotkanie będzie można bezpłatnie dojechać specjalnym autokarem.

To pierwsza konfrontacja tych zespołów w historii. Polonia Bytom, to dawna Silesia Miechowice. Jednak wraz ze zmianą siedziby zmienił się też skład: wymieniła się podstawowa trójka zawodników. Barwy Polonii reprezentują obecnie Czesi Tomas Konecny i Radek Mrkvicka oraz Jakub Kosowski, który co ciekawe trenuje na co dzień z tenisistami Bogorii. Faworytem spotkania są grodziszczanie, którzy wygrali trzy dotychczasowe spotkania, zajmują drugie miejsce w tabeli Supeligi i mają siedem punktów na koncie. Polonia z trzema punktami zajmuje piątą lokatę.

Bogoria zadbała o to, aby w dniu meczu kibicom łatwiej było dostać się na halę przy ul. Westfala 3. Spod stacji PKP w Grodzisku o godz. 16.50 wyruszy specjalny autobus, który przywiezie kibiców na mecz. Zatrzyma się on na dziewięciu przystankach: Grodzisk Zondka (16.52), Grodzisk Kościół (16.55), Grodzisk Wólczyńska (16.57), Grodzisk Urząd Skarbowy (16.58), Grodzisk Mokronowskich (16.59), Grodzisk Radońska WKD (17.01), Grodzisk Cmentarz/Radońska (17.02), Grodzisk Sienkiewicza (17.05), Hala Westfala (17.10).

Kibice, którzy skorzystają z tego środka transportu będą na hali na kilkadziesiąt minut przed początkiem spotkania (godz. 18.00). Dzięki temu możliwe będzie obejrzenie treningu i rozgrzewki zawodników obu drużyn. Będzie też poczęstunek od partnerów klubu.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.