Przedostatnia szansa na awans

Piłka Nożna

Czas wyłonić przedostatniego finalistę Otwartych Mistrzostw Zachodniego Mazowsza w piłce nożnej. 13 maja rywalizacja przeniesie się do Pruszkowa.

Sześć zespołów już może przygotowywać się do wielkiego finału, który zostanie rozegrany 27 maja w Grodzisku Mazowieckim. Tydzień temu w mistrzostwach Piastowa triumfował zespół Złote Wilki. Triumfatorzy zanotowali tylko jedną porażkę, w fazie grupowej przegrali 0:3 z zespołem Blok Ekipa. Złote Wilki znalazły się w trudnej sytuacji w spotkaniu półfinałowym, gdzie długo prowadziła drużyna IMOLA. Jednak ostatnie minuty zadecydowały o awansie. Duet Siewierski –  Świercz wprowadził Złote Wilki do finału, a tam czekała już Blok Ekipa. To była znakomita okazja do rewanżu. Szybko strzelone dwie bramki ustawiły mecz i Złote Wilki zostały mistrzem Piastowa.

Otwarte Mistrzostwa Zachodniego Mazowsza gościły już w sześciu miastach. – Dotychczas mistrzostwa jak najbardziej spełniają nasze oczekiwania, drużyny ze wszystkich miast bardzo pozytywnie wypowiadają się o organizacji wydarzeń, a sami mistrzowie w naszej opinii zasłużenie wygrywali rozgrywki w swoich miastach, dzięki czemu poziom finału będzie bardzo wysoki – przedstawia Kamil Sułkowski, menedżer imprezy.

13 maja na boisku przy al. Wojska Polskiego 34 w Pruszkowie odbędzie się kolejny turniej Otwartych Mistrzostw Zachodniego Mazowsza. – Po mistrzostwach Pruszkowa możemy spodziewać się wysokiej frekwencji, bowiem to już przedostatnia szansa dla drużyn na awans do wielkiego finału – podkreśla Sułkowski.

Początek turnieju o 10.00.

Patronat medialny nad Otwartymi Mistrzostwami Zachodniego Mazowsza w piłce nożnej objęły Gazeta WPR i portal WPR24.pl.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.