Przed nami I Turniej Tenisowy Dziennikarzy

Tenis

Akademia Tenisowa Tenis Kozerki oraz Stowarzyszenie Klub Dziennikarzy Media zapraszają na turniej tenisowy. Tym razem o dominację na kortach będą walczyć… dziennikarze. Zapisy na zawody już ruszyły.

Reprezentanci polskich mediów ogólnopolskich i lokalnych- od telewizji, przez radio i prasę po internet – będą rywalizować na kortach Akademii Tenisowej Kozerki o miano najlepszego. Turniej będzie rozgrywany w formułach debel losowany i mikst losowany.

Zapisy na zawody już wystartowały. Warto tu zaznaczyć, że jeśli sami lubicie grać w tenisa, to również możecie wziąć udział w rozgrywkach. I nie musicie być dziennikarzami. Za to możecie wystąpić z kimś znanym w parze! — Oprócz przedstawicieli mediów do udziału w turnieju może zgłosić się każdy, ponieważ turniej ma charakter otwarty – podkreślają organizatorzy.

Turniej Tenisowy Dziennikarzy na kortach w Kozerkach będzie rozgrywany po raz pierwszy. Jednak Akademia ma spore doświadczenie w organizowaniu podobnych imprez.

Turniej Tenisowy Dziennikarzy odbędzie się 14 grudnia w godz. 10.00 – 20.00. Zapisy trwają do 2 grudnia. Kontakt: Piotr Urbański, e-mail: zapisykozerki@gmail.com, tel. 605 040 527

Dla finalistów przygotowano ciekawe nagrody!

Honorowy patronat nad turniejem objął burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński

Patronem medialnym są gazeta i portal WPR24.pl

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

 

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.