Przed nami amatorski turniej tenisowy „Kozerki Ladies Cup 2020”

Tenis

Akademia Tenisowa Tenis Kozerki organizuje amatorski turniej dla pań, który odbędzie się 21 marca na kortach przy ul. Jowisza 92 w Kozerkach. Zapisy trwają do 13 marca.

Szykuje się niezła gratka dla fanek gry w tenisa. Specjalnie z myślą o paniach Akademia Tenisowa Tenis Kozerki postanowiła zorganizować turniej „Ladies Cup 2020”. W zależności od liczby zgłoszeń turniej przyjmie formułę singli lub debli. Warto też wspomnieć, że pula nagród to 2,5 tys. zł!

– I nagroda: dla finalistów przewidziano puchary oraz: voucher do Hotelu Afrodyta Business & SPA w Radziejowicach oraz akcesoria tenisowe firmy Pacific oraz nagrody od firmy UpToU. II i III nagroda: puchary oraz nagrody od Hotelu Afrodyta Business & SPA w Radziejowicach, firmy Pacific oraz UpToU – informują organizatorzy.

Przypominamy – zapisy trwają do 12 marca! Wpisowe turnieju to 100 zł od osoby, kwota ta obejmuje: rezerwację kortów, obsługę turnieju, piłki, puchary oraz Lunch bufet. Każda zawodniczka otrzyma pakiet startowy od Akademii Tenisowej Tenis Kozerki wraz z upominkami od partnerów turnieju „Ladies Cup 2020”.

Mecz odbędzie się w sobotę, 21 marca. W godz. 9.30-10.00 przeprowadzona zostanie weryfikacja, a także losowanie. Od godz. 10.00 rozpoczęcie gier. Następnie od 12.00 do 15.00 lunch w restauracji „TO TU”.

Więcej informacji na stronie: www.teniskozerki.pl.

Sprawdźcie też wydarzenie utworzone na Facebooku: Kozerki Ladies Cup 2020.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.