Pruszkowski tor gotowy na wielką imprezę

Kolarstwo Torowe

Puchar Świata w kolarstwie torowym w Pruszkowie coraz bliżej. Polski Związek Kolarski ma niemalże wszystko dopięte na ostatni guzik. Czeka tylko na zawodników i kibiców.

W dniach 3-5 listopada pruszkowski welodrom będzie gorący od szybkości i zaciętej walki kolarzy. Aby tak było organizatorzy muszą zapewnić zawodnikom odpowiednie warunki. – Jesteśmy przygotowani do przeprowadzenia imprezy rangi Pucharu Świata. Dogrywamy umowy ze sponsorami i partnerami. Rozpoczynamy miesięczną kampanię promującą imprezę, organizujemy wszystkie niezbędne techniczne elementy na prawidłowe i profesjonalne przeprowadzenie walki na torze. Ze strony Polskiego Związku Kolarskiego zostaje organizacja imprezy zgodnie z wymaganiami UCI, dopilnowanie wszystkich, nawet najmniejszych szczegółów. Co PZKol musi zrobić? Pokazać jakim obiektem dysponuje, ściągnąć ludzi do siebie, pokazać jak się organizuje profesjonalne wydarzenie sportowe – tłumaczy Patrycja Sitarska z Polskiego Związku Kolarskiego.

W Pruszkowie pojawią się czołowi kolarze torowi świata, ale na ostateczną listę startową trzeba poczekać jeszcze kilka dni. – Lista startowa zostanie przesłana przez UCI trzy tygodnie przed zawodami. Nie jest jeszcze zamknięta, ale kilka wskazówek sugeruje, ze zjadą się najlepsi kolarze z całego świata – podkreśla Sitarska.

Takiej imprezy nie można przegapić! – Po kilku latach do Polski wraca impreza sportowa, która zapełnia trybuny na Igrzyskach Olimpijskich. Profesjonalne kolarstwo torowe dostarczy ogromu wrażeń, przybliży różnorodność tej dyscypliny we wszystkich konkurencjach. Emocjonująca walka o punkty, mistrzowie świata, 30 reprezentacji, doskonała organizacja jest zdecydowanie wystarczającym magnezem dla prawdziwych fanów kolarstwa jak i wszystkich kibiców sportowych – prezentuje przedstawicielka PZKol.

Informacje o biletach na Puchar Świata w kolarstwie torowym można znaleźć tu. Dla naszych czytelników mamy niespodziankę! Śledźcie uważnie nasz portal w poszukiwaniu konkursu, w którym nagrodą będą bilety na listopadową imprezę na pruszkowskim torze.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.