Pruszkowska perełka błysnęła we Włocławku

Piłka Nożna

Robert Świercz najlepszym zawodnikiem do lat 20 II turnieju eliminacji Mistrzostw Polski Ligi Playarena. W imprezie wystąpiły cztery drużyny z Pruszkowa.

Pruszkowska Playarena dynamicznie się rozwija. Pisaliśmy o tym tu. W ubiegłym sezonie w eliminacjach mistrzostw Polski wystąpiły dwa zespoły, a w tegorocznym aż cztery. W miniony weekend do Włocławka pojechały: Akademia Piłkarska Pruszków, GADP Pruszków, Barca Pruszków oraz Komorów Boars.

Drużyny z Pruszkowskiej Playareny nie przebiły się w rywalizacji na centralnym poziomie, ale wstydu nie przyniosły. Najdalej zaszedł zespół GADP Pruszków, który w grupie zajął 2. miejsce. Drużyna zanotowała dwa zwycięstwa, remis i porażkę. Z kolei w fazie pucharowej GADP rozbił 7:1 Pro-Met Koźmin Wielkopolski, a w następnej rundzie ulegli 2:4 Dynamik Herring Toruń. – Jest to największy sukces w historii udziałów pruszkowskich ekip w turniejach Ligi Nike Playarena –  podsumował Dawid Szeluga, ambasador Ligi Nike Playarena. 

We Włocławku umiejętnościami zaimponował Robert Świercz. Zawodnik GADP Pruszków zgarnął nagrodę dla najlepszego zawodnika do lat 20.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.