Pruszkowianka złotą medalistką w boksie

Boks

Mieszkanka Pruszkowa – Martyna Koczkodaj – zdobyła złoto na XVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych Spała 2021. Gratulujemy!

Olimpiada odbyła się w dniach 20-25 sierpnia. Zawodniczka Klubu Sportowego Sportowy Żyrardów stoczyła finałową walkę z reprezentantką województwa Warmińsko-Mazurskiego, Nikolą Rogińską. To było błyskawiczne zwycięstwo – pokonała rywalkę już w pierwszej rundzie, która trwała niespełna 2 minuty. Tylko tyle dzieliło Martynę od zdobycia tytułu Mistrzyni Polski w kategorii wagowej 48 kg.

To pierwszy medal mieszkanki Pruszkowa. Teraz Martna czeka na powołanie do Kadry Narodowej, aby reprezentować Polskę w Mistrzostwach Europy.

Martynie gratulujemy niesamowitego wyniku i zdobytego tytułu oraz życzymy dalszych sukcesów w sporcie. Gratulacje także dla trenera, który tak wspaniale przygotował zawodniczkę do startu w Olimpiadzie.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły