Pruszkowianin wskoczył do finału programu Ninja Warrior

Pruszków

Łukasz Chodowski z Pruszkowa to pasjonat sportu. Zawodnik w wielkim stylu wywalczył udział w finale programu Ninja Warrior Polska.

Łukasz Chodowski z Pruszkowa ma 34 lata. Mężczyzna ma mnóstwo zainteresowań. Łukasz Chodowski potrafi pięknie rysować. Pruszkowianin jest utalentowany nie tylko artystycznie lecz także sportowo. Umięśniony zawodnik jest w doskonałej kondycji. W odcinku programu Ninja Warrior Polska emitowanym we wtorek 30 marca Łukasz Chodorowski wystąpił w półfinale.

W torze półfinałowym zawodnicy zmierzyli się w pięciu konkurencjach:
– tor Tarzana
– trasa pająka
– ruchomy drążek
– spirala Ninji
– przeprawa przez komin

Pruszkowianin na żadnym z pięciu etapów nie zdążył wskoczyć do basenu. W torze półfinałowym w czasie 1:40:03 zawodnik wywalczył udział w finale programu Ninja Warrior. Łukasz Chodowski dołączył do grona finałowej „szesnastki”. Zawodnik znalazł się na 13 pozycji. Oby to była szczęśliwa liczba!

Wielki finał programu Ninja Warrior Polska emitowany będzie we wtorek 13 kwietnia.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Pruszkowianin wskoczył do finału programu Ninja Warrior”

 1. Jaro pisze:

  3mamy kciuki. Powodzenia.

 2. LTG Board Member pisze:

  Gratulacje szkoda, że bez jednoznacznego wsparcia dla fundacji której jest współzałożycielem 🙁 cała rodzina LTG jest smutna, a współczłonkowie zarządu zdegustowani…

  • MTG Board Member pisze:

   Najwyraźniej wizerunek i uwaga Łukasza rozchwytywane są przez liczne fundacje. Rada Fundacji MTG również starała się o nawiazanie współpracy.

 3. Karol pisze:

  „Pruszkowianin na żadnym z pięciu etapów nie zdążył wskoczyć do basenu.” I bardzo dobrze, właśnie o to chodzi, żeby nie wpaść do basenu. Gratulacje i powodzenia w finale!

 4. K pisze:

  Super! Powodzenia w finale 🙂

 5. Pruszków pisze:

  Brawo Łukasz ???

 6. Dorotka pisze:

  GRATULACJE!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły