Pruszków żegna zimę na lodowisku

Lodowisko

Większość z nas już odlicza dni do nadejścia wiosny. Tymczasem w Pruszkowie odbędzie się pożegnanie zimy i to w ciekawym stylu, bo na lodowisku.

Po siarczystych mrozach przyszła pora na ocieplenie. Słupki na termometrach z dnia na dzień pokazują wyższe temperatury, a to oznacza, że kalendarzowa wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. 

Wraz z ociepleniem przyszła pora na pożegnanie zimowych atrakcji dostępnych na terenie Pruszkowa. O co chodzi? O zamknięcie lodowiska, które od kilku miesięcy działa przy Szkole Podstawowej nr 2. Impreza odbędzie się 7 marca o godz. 17.00 w programie gry zabawy i liczne konkursy z nagrodami. Głównym punktem pożegnania będzie pokaz jazdy figurowej w wykonaniu zawodowych łyżwiarzy. 

Środa to również ostatni dzień kiedy będzie można skorzystać ze ślizgawki. Później rozpocznie się demontaż konstrukcji lodowiska.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.