„Porozumienie Warszawskie” przeciw LGBT. Znicz wydał oświadczenie

Piłka Nożna

W miniony piętek tuż przed bazyliką Świętego Krzyża zawisł plakat „Porozumienia Warszawskiego”, które miały rzekomo podpisać kluby piłkarskie i ich kibice. Od tej prowokacji odcinają się w oficjalnych oświadczeniach kluby. Również Znicz Pruszków.

„Warszawa wolna od pedałów. Porozumienie Warszawskie” – plakat z tym hasłem i logotypami 19 piłkarskich klubów umieszczono na tablicy informacyjnej przed… bazyliką Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. O sprawie poinformował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który od lat dokumentuje działania związane z nietolerancją.

Część klubów wydała oświadczenia m.in. Legia Warszawa, Polonia Warszawa czy stołeczny hutnik. Wśród logotypów umieszczonych na „plakacie” znalazło się również logo Znicza Pruszków. Pruszkowski klub również odniósł się do prowokacji:

Szanowni Państwo,
Pragniemy poinformować, że przedmiotowa akcja odbyła się bez naszej wiedzy, udziału i zgody. Klub MKS Znicz nie zezwolił na zamieszczenie loga klubowego i nie wziął udziału w powyższej akcji, a także nie jest członkiem „Porozumienia Warszawskiego”. Jesteśmy oburzeni i zniesmaczeni tym faktem. Osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę o sprawcy bądź sprawcach tych działań prosimy o przesłanie informacji na adres mailowy: marketing@zniczpruszkow.com.pl

W Zniczu jeden za wszystkich, a wszyscy za jednego!

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 79

79 odpowiedzi na “„Porozumienie Warszawskie” przeciw LGBT. Znicz wydał oświadczenie”

 1. zofia s. pisze:

  chcecie mieć za płotem coś takiego , to dalej ich popierajcie https://www.sadistic.pl/blm-napada-bialasa-vt523850.htm

 2. xDD pisze:

  zboczeńców do wora a wór do jeziora

 3. xDD pisze:

  Szanuję Kiboli(specjalnie z wielkiej litery), są jacy są ale chociaż nie pozwalają na tą chorą degenerację

 4. anna z. pisze:

  podniecacie się tym co każdy ma w du…ie a umyka wam rzeczywistość : https://wolnemedia.net/polacy-zostana-zaczipowani-jako-pierwsi/ miłego weekendu

 5. Anonim pisze:

  Zboki leczcie się!!! Nie ma i nie będzie miejsca dla was wśród normalnych ludzi.

 6. Ctre pisze:

  Chłopak i dziewczyna, normalna ? rodzina

  • Jędruśx pisze:

   Dwoch chlopakow i dwie dziewczyny,
   takiej chcemy rodziny.
   Precz z faszystami

   • Pytam się lewaka pisze:

    Do jedrus
    A kto w związku 2 kolo lub dwie les będzie w nocy tatusiem lub mamusia? , Jeśli normalna rodzina chłopak i dziewczyna to faszyzm, bo wam wszystko kojarzy się z nim, to gratuluje…..lewackiej głupoty

  • paca pisze:

   Dziadyga i kocina. Jaka to rodzina ?

   • Yssma pisze:

    Paca-n,
    lepsza od oblesnych homosi

    • paca pisze:

     Też kochasz zwierzęta ? ?

     • Yssma pisze:

      Do paca-n
      A ty wolisz panów? , uu sorry nie wiedziałem, no ale każdy ma prawo do szczęścia

     • Ola pisze:

      Brawo Znicz.

     • paca pisze:

      No proszę, Yssma, taka piękna puenta. „Każdy ma prawo do szczęścia”. Nikt by tego lepiej nie ujął. Co najwyżej doprecyzowałbym: każdy ma prawo do szczęścia z poszanowaniem tego prawa innych istot.
      No i można z panem, panią i z tymi gdzieś pomiędzy.

     • Yssma pisze:

      Do paca-n
      Jakoś nie zauważyłem, żebyś szanował poglądy innych osób, bowiem twoje komentarze są zawsze przeciwko PiS. Nie musisz się wstydzić, że jesteś ciepły, teraz taka moda, może załapiesz się na ekskluzywny wywiad w Gazecie Wyborczej a sam redaktor uściśnie ci rękę, byłby to dla ciebie ogromny zaszczyt i nobilitacja.

     • paca pisze:

      Twoich poglądów sysma nie mogę szanować ponieważ są durne i złe. Natomiast szanuję twoje wybory. Co do obrzydzenia jakie w tobie wywołują homosie to jestem prawie pewien że twoje życie intymne jest nijakie a te animozje są podświadomą obawą przed osobistym samookreśleniem. Normalni ludzie nie zastanawiają się nad tym co robi sąsiad w łóżku.

     • Yssma pisze:

      Do pacan
      A od kiedy ty decydujesz kogo poglądy są dobre albo złe? Co za szufladkowanie ludzi, Jakie wybierasz kryterium oceny? Dobre poglądy są tylko wtedy jak głosuje na opozycję i PO. Prawdziwa demokracja w stylu ” made in pacan,” Super, że tyle wiesz o moim życiu erotyczym, oko Saurona czuwa, jasnowidz buhaaaa w myśl zasady,, wiem o wasz wszystko, idź kup i poczytaj sobie biuletyn PO czyli gazetkę wyborcza

     • paca pisze:

      Wolno kogoś nienawidzić. Ale nawoływanie innych do tego samego – tu właśnie zaczynają się złe poglądy. Jesteś żałosny.

     • Yssma pisze:

      Do paca
      Poczytaj sobie najpierw swoje komentarze jak wyrażasz się o wyborcach PIS i o Kaczyńskim per dziadyga itp, zanim komu coś zarzucisz, chyba, że ty jako ,,kulturalny”zwolennik PO możesz innych obrażać. Bo tobie wolno inteligentny, demokrata z kodu. Przy okazji jesteś śmieszny vel tragiczny. Bez odbioru bo jak czytam te twoje denne wypociny to rzygać mi się chce na taką twoją ,, kulture” elyta się odezwała,

     • paca pisze:

      Mam czytać własne komentarze ? Chyba cię pogięło ? Chyba lubisz się katować więc dam ci jeszcze do poczytania. Tak mają kryptogeje i inni stosujący mimikrę żeby się nie wydało, byłe komuchy itp którzy ukryli się pod pisowską latarnią. A teraz rzygaj.

 7. Anonim pisze:

  Precz z Precz!!!!!

 8. Brwinowianin24 pisze:

  LGBT to sposób na politykę opozycji z PO(KO)
  Oni doskonale wiedzą, że to właśnie w tym środowisku znajdą młody elektorat, który w przyszłości na nich zagłosuje !
  Tu na prawdę o nic więcej nie chodzi 🙂
  A to że dwie mamusie albo dwóch tatusiów ?
  Ale to jest szersze pojęcie bo mogą być też czworokąty i pięciokąty, ilość rodziców w takim związku przecież nie jest ustalona…
  No niech nikt mi nie mówi, że to jest NORMALNE , że dziecko w szkole będzie mówić swoim rówieśnikom, że ma sześciu ojców i jedenaście mam !

  • paca pisze:

   Kilku tatusiów mają np dzieci bratanicy Jarosława Kaczyńskiego Martusi na zawsze dziewicy. Niejedną mamusią mogą się pochwalić dzieci architekta wyborczego sukcesu PiS i sprawcy kolejnego cudu niepokalanego poczęcia Jacka Kurskiego. Gdyby było inaczej nie udzielono by mu ślubu w sanktuarium. Był też świętoszek Pięta i na pewno wielu innych pisiorów. Chciałbym też usłyszeć od któregokolwiek pisowca (np od niebojącego się i dobrze poinformowanego Terleckiego) jasną deklarację na temat orientacji seksualnej prezesa. Póki co nie wiadomo czy całowanie wszystkich bab po rękach to wystarczający powód żeby odmówić mu prawa do jednej literki.

  • X pisze:

   Dawaj zaryzykuj spróbuj. Skoro dopuszczasz że do szkoły chodzi dziecko które dostaje panie za to że jego brat za głośno krzyczy, to posiadanie 17 kochających rodziców wygląda przy tym dość obiecująco.

  • Marian Janusz Paździoch pisze:

   Chciałbym coś Ci odpisać ale oboje wiemy ,że to nie ma sensu:) Twój cyrk, twoje małpy mały rozumku. Właśnie wychylam kufelek zimnego Lecha za twoje zdrowie bo dzieci już śpią. Pozdro

   • X54 pisze:

    Marian Janusz Paździoch odpowiada Brinowianinowi24 i pisze „oboje”. Ciekawe, który z nich jest kobietą.

 9. SingielStrit pisze:

  …iż ponieważ jestem singlem toż mam konto na portalu społecznościowym i często zagaduje dziewczyny. Jestem powiem szczerze zniesmaczony faktem, że większość młodzieży popiera LGBT. Osobiście się przekonałem .
  Wiecie co się wydaje jedyne logiczne według mnie ?
  Ta cała opozycja , czyli LGBT, KOD, Owsiaki, Sztury…no ten lewacki krzyk nienawiści …oni doskonale wiedzą że LGBT to jest młody elektorat, którym będą wygrywać przyszłe wybory !
  Tak więc naiwna młodzież jest tylko narzędziem w celach politycznych PODSTĘPNYCH komunistów z PO(KO).
  Natomiast PiS nie zabiega o to , a wręcz przeciwnie, jasno deklarują że nie popierają związków homoseksualnych.

  • paca pisze:

   A kto kazał Pisowi zabiegać o głosy darmozjadów, prymitywów i starych kretynów ? Morawiecki krzyczał że wirusa już nie ma. Więc zaryzykowali ostatnie oddechy. Co można powiedzieć o inteligencji ludzi którzy uważają że zjedzenie kremówki papieskiej to świętokradztwo ? Po trupach po władzę. -Hej, zaczyna brakować trupów. Dawajcie nowe.

  • D pisze:

   I tu się mylisz. Po pierwsze większość młodzieży ma gdzieś LGBT, to ruch dobry dla alternatywnek itd. Ja np. w sprawie LGBT zrobiłem tyle że przyjrzałem się co mówi na ten temat co PiS. Bo wydało mi się dziwne że LGBT każe uczyć masturbacji 4 latków i że cała Europa jest z tym ok a tylko polska walczy. Szczególnie dziwne, że o ile u mojej koleżanki w przedszkolu dziecko ściągające spodnie albo udające że „zapina” kolegów/koleżanki to jest coś z czym nic nie da się zrobić… bo on przecież hihi…. nie rozumie co robi… o tyle u mojej siostry w Szwecji jakby b któreś dziecko zaczęło odwalać takie seksualne numeru to zaraz by miało konsultacje z psychologiem, wizyty u rodziców i rmewentualne przeniesienie do placowki specjalnej jak inne kroki nie pomogą.

   Więc zrobiłem własny research czy LGBT każe uczyć masturbacji 4 latków i wyszło mi, że nie. Temat ten ma być poruszany ale nie w formie „jak się tu złapiesz to będzie fajnie” tylko w formie „jak cię ksiądz/wujek tu złapie to nie jest to fajnie, nie masz się czego bać, powiedz nauczycielowi/rodzicowi”. I od tego momentu zrozumiałem dlaczego PiS i kościół nie chce mieć świadomych dzieci. W końcu takie dzieci trudniej wykorzystać.

   • Retro pisze:

    No to bardzo słaby risercz zrobiłeś i chyba nie sprawdziłeś co mówią standatdy WHO na temat edukacji seksualnej oraz chyba nie wiesz jakie indywidua zabierają się za naukę tych obrzydliwoci w szkole a także nie widziałeś co zawierają podręczniki do ekukacji seksualnej w zachodniej Europie np. w Niemczech i zapewne nie słyszałeś, że za odmowę udziału dzieci w tych zajęciach rodzice trafiają już do więzienia – tak, to już się dzieje.

    • Internauta pisze:

     Z całym szacunkiem ale jako osoba niepełnoletnia miałem wychowanie seksualne w szkole i nie uczyłem się tam masturbować a nauczyciel który mnie uczyl nie był chorym psychicznie pedofilem tylko normalnym nauczycielem

 10. aa pisze:

  Ta tablica jest niestosowana i nietaktowna, jednakże ideologia LGBT posługuje się znacznie bardziej agresywnymi formami. Podkreślam jest to ideologia i to ideologia marksistowska, bowiem stosuje szantaż i przemoc także wobec osób homoseksualnych, które nie identyfikują się z tym radykalnym ruchem stosującym zasadę kto nie jest z nami ten jest przeciwko nam. Wrzucanie wszystkich osób z zaburzeniami seksualnymi do jednego wora jest błędem. Ta ideologia ma także znaczenie instrumentalne jako oręż lewicy marksistowskiej. Lenin był biseksualny i można na ten temat poczytać na portalu fronda. Komuniści instrumentalnie posługują się homoseksualizmem. W PRL mieliśmy akcję hiacynt-szantaż wobec osób homoseksualnych i zmuszenie do współpracy z SB. Dziś mamy afirmację homoseksualizmu bo to nie jest wymuszanie tolerancji, ale wymuszenie do uznania, że jest to równoprawna orientacja-czyli małżeństwa i homoadopcje. To się kończy tragicznie tak jak w Norwegii gdzie geje , którzy adoptują dzieci, zwyczajnie je gwałcą. Ponadto czy Jerzy Waldorff i mażeństwo Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów popierałoby dziś ruch LGBT? Z pewnością nie bo mimo zaburzeń byli to ludzie z klasą.

  • mjp pisze:

   Mam do Pana/Pani ogromną prośbę. Proszę otworzyć polsko-angielski słownik i przetłumaczyć sobie skrót LGBT. Następnie otworzyć słownik wyrazów obcych pod hasłem ideologia. Czytamy i gdzieś w okolicy potylicy przyciskamy klawisz enter, myślimy i wyciągamy wnioski aby w przyszłości nie robić z siebie głuptaska publicznie niczym Andrzej. Adopcja przez osoby LGBT zawsze kończy się tragicznie ? Ciekawe. Może jakieś dowody? Oglądasz czasem wiadomości? Nie ma tygodnia żeby polscy patrioci nie zakatowali swojego dziecka bo płakało i nie można było się w spokoju napić wódki. To nie płeć decyduje o tym czy ktoś nadaje się na rodzica czy nie. PS. Wrzucanie do jednego wora haseł LGBT, komunizm, Lenin jest równie idiotyczne jak porównywanie PISu do nazizmu ( nie mylić z faszyzmem- takie porównanie ma sens). Preferencje seksualne nie mają przynależności do partii czy ideologii. W PISie jest proporcjonalnie tylu samo homoseksualistów co w SLD.

   • aa pisze:

    Już widać tu ideologie gender, zacieranie płci. To jest marksistowska ideologia z tą różnicą, że kiedyś była walka klas i trzeba było stworzyć nową klasę a właściwie społeczeństwo bezklasowe. W gender chodzi o odpowiedz na rzekomo opresyjny system tradycyjnej rodziny oparty na roli płci, więc obala się ten podział zacierając granicę i tworząc ideę płci kulturowej obalając biologiczną co jest walką z wiatrakami. Prezydent nie jest głuptaskiem i proszę o trochę kultury. Jedyne z czym mogę się zgodzić rozróżnienie między faszyzmem a nazizmem. PiS to trochę pobożny niepodlegościowy PPS a nie faszyzm, który nawet za sanacji był zakazany. Z pewnością preferencje homoseksualne bardziej sprzyjają lewicy i tam można się więcej spodziewać takich osób. Jak ktoś chcę prawnego usankcjonowania adopcji przez pary homo to już to jest ideologia, naginanie na siłę rzeczywistości w imię postępu. Homoseksualizm jest wyleczalny, jego główną przyczyną jest trauma związana ze złymi relacjami w rodzinie. Ojciec tyran lub obojętny i zaborcza matka, która nie chcę aby syn był w pełni mężczyzną. U kobiet ten mechanizm jest bardziej skomplikowany.

   • Retro pisze:

    Tylko, że jakimś dziwnym trafem wszyscy aktywiści LGBT są zwolennikami marksizmu, komunizmu itd.v Tak adopcja dzieci przez pary homoseksualne to tragedia dla tych dzieci a to że w mediach codziennie mówią o tym że ktoś w Polsce znęca się nad dziećmi i bije żonę to po pierwsze wiadoma strategia mediów głównego ścieku. To że patriotyzm w Twojej głowie kojarzy się bezpośrednio z przemocą domową jest wynikiem permanentnej chamskiej propagandy i brakiem własnego wysiłku w celu poznania prawdy.

    • mjp pisze:

     Czyli Ernst Rohm był zakamuflowanym komuchem a Aleksander Wielki chodził w tęczowych majtkach.Ogarnijcie się ludzie.. Orientacja seksualna nie ma legitymacji partyjnej. To z kim sypiamy nie ma znaczenia w to co wierzymy i z którą ideologią się utożsamiamy.Nasze poglądy to suma przeczytanych książek, poznanych ludzi, doświadczeń i autorytetów jakie sobie dobraliśmy. Penis i pochwa nie mają tu nic do rzeczy. A kwestia przemocy i jej skala w polskich domach jest tylko przykładem tego że płeć nie jest gwarantem tego ,że dziecko wychowuje się w idealnych warunkach. Rodzic musi dziecko kochać i dbać o jego rozwój. Nie uważasz ,że lepiej jest być wychowanych przez dwie opiekuńcze i kochające mamy niż przez wiecznie pijanego agresora i jego zastraszoną żonę?

  • Lee pisze:

   Bardzo ciekawy, merytoryczny komentarz. Bo większość tutaj tylko szczeka lub ujada.

  • pruszkowianka pisze:

   Czasem swoje „głębokie” przemyślenia,albo tu bardziej pasuje przemielenia warto schować głęboko dla siebie!
   Pozujemy na tolerancyjnego ynteligenta

   • mjp pisze:

    Dlaczego?

   • aa pisze:

    I to jest właśnie przykład totalitarnego marksistowskiego myślenia, aby schować swoje poglądy. Tylko co to ma wspólnego z tolerancją tak ochoczo głoszoną przez LGBTowców, którzy gotowi są napadać na swoich przeciwników, gotowi są do agresji słownej i fizycznej. To jest bolszewizm. Ponadto warto przeczytać jakie są skutki seksu analnego. Pytanie czy na koszt państwa będzie to leczone?

    • mjp pisze:

     Skutki seksu analnego 😀 Chyba masz przykre doświadczenia albo naoglądałeś się nieodpowiednich filmów. Obyś nie dożył czasów w których ktoś będzie próbował wyleczyć cię z miłości do bliskiej osoby bo na przykład będzie miała nietolerowane przez władze pochodzenie. I powiem Ci jeszcze ,że niepotrzebnie wyobrażasz sobie stosunek homoseksualny.Zostaw to i skup się na uczuciach. Zapewniam ,że nie potrzebujesz tej wiedzy tak jak twój sąsiad nie musi wiedzieć jak to robisz ze swoją kobietą. To nie jest ani twoja sprawa ani twojego sąsiada.

     • paca pisze:

      @aa jest chyba fanem ks. Oko. Jego obrazowe porównania to po prostu perły publicystyki prawicowej.
      „tłok silnika zamiast w cylindrze porusza się w rurze wydechowej” i takie tam. Godne profesora teologii i filozofii.

  • bb pisze:

   Kompletne kiełbie we łbie. Stek bzdur, ale jeśli czytasz frondę to nic dziwnego. Oni niedługo odkryją, że Kopernik był komunistą, a słonce obraca się wokół płaskiej Ziemi.

  • paca pisze:

   Wymuszanie tolerancji ma znikome szanse powodzenia, podobnie jak nakłanianie do miłości czy wiary. Uczucia rządzą się swoimi prawami. Można egzekwować powstrzymywanie się od uzewnętrzniania objawów braku akceptacji.
   Wybiórczo szastasz przykładami w zalezności od tezy którą chcesz poprzeć. Pytanie czy lepiej być bitym i gwałconym przez kolegów i wychowawców z bidula czy w przybranym domu zostanie bez odpowiedzi.
   Można też sobie zadać pytanie: jakbym się zachował gdyby po wielu latach wreszcie można było pokazać kim naprawdę jestem. Poza tym wkleiłeś tu sprawę adopcji która jest spoza tematu. Ale przy okazji odpowiedz na pytanie: jeśli sprawa ewentualnej adopcji dotyczy pary homoseksualnej w której jedna osoba jest biologicznym rodzicem a drugi rodzic nie jest zdolny sprawować władzę rodzicielską ? Życie zaskoczy zawsze prędzej czy później.
   Najlepiej czytać różne portale nie tylko Frondę. Tamże publikuje Terlikowski, który wydawał się katolickim betonem a jednak zatroskany o swój kościół dostrzega problemy podczas gdy hierarchowie kontynuują marsz w odwrotną stronę.
   „Wojna kulturowa w Polsce, w którą gorliwie weszła władza, może mieć – żal to powiedzieć – tylko jeden skutek. A jest nią triumf obyczajowej i światopoglądowej lewicy.”
   „…eskalowanie konfliktów wokół kwestii LGBTQ+, jest – z perspektywy konserwatywnej wrażliwości – błędem politycznym”
   „Polska wieś nie jest nawet w połowie tak konserwatywna, jak to się wydaje części hierarchów”
   Oto kilka cytatów z Terlikowskiego: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/tomasz-p-terlikowski-o-mlodziezy-i-kosciele/bjmqhkq

   • aa pisze:

    temat homoseksualizmu i lgbt powinno omawiać się w sposób naukowy a nie ideologiczny. Pytanie najważniejsze czy homoseksualizm jest uleczalny i jakie są jego przyczyny? Odpowiedzi jest wiele, tylko lobby lgbt nie chcę o tym słyszeć bo rządzą nimi emocje i roszczenia, ideologia całą gębą. Przypominam tolerancja to nie aprobata to zgoda, że coś jest nie tak i nie po mojej myśli i może tak być dalej.

    • paca pisze:

     „Łeb uciąć albo rozstrzelić…Majdanek powinni otworzyć i ich do krematorium spalić”
     Te słowa szokują nawet kiedy widzi się prostaka je wypowiadającego. Ale ty jesteś jego współplemieńcem. Wydawałoby się że człowiek składnie się wypowiadający musi oprócz kultury mieć jakąś wiedzę ogólną. Naukowcy są jednomyślni – homoseksualizm nie jest uleczalny. Przede wszystkim nie jest chorobą. To nie moda, styl życia, poza. Był z ludźmi od zawsze. „Leczenie” często kończy się tragicznie.
     Zgoda że tolerancja to zgoda. Ale zgoda uświadomiona a nie wymuszona. Wymuszenie to co najwyżej subordynacja.

     • aa pisze:

      I to jest właśnie pseudonaukowy bełkot. Ciekawe jacy to naukowcy głoszą takie poglądy. Z pewnością są wśród nich homosie. Jest wielu którzy się wyleczyli i są szczęśliwi. Ta terapia jest łatwiejsza niż leczenie odbytu i z żółtaczki typu c. Szeks homoseksualny to szambo.

     • Paździoch pisze:

      DO aa. Spróbuj ze swoją kobietą. Będzie zachwycona. Jak katechizm nie pozwala to daj jakieś namiary. Ogarnę temat;)

     • paca pisze:

      Oczywiście że terapia jest łatwiejsza – łeb uciąć albo rozstrzelić.
      Już chyba ci zwieracze puszczają. Ty masz problem. Może czas na coming out ?

 11. amf pisze:

  jakiś palancina powiązał kilkanaście herbów ze sobą i wymyślił całą akcję. tyle w temacie

 12. JA pisze:

  Pedały, są przy rowerze, a Ci ludzie to homoseksualisci. LGBT?

 13. lennox pisze:

  Sprawcy działań są na zamieszczonym zdjęciu, ale nikt nie będzie ich szukał.

 14. Cgh pisze:

  Precz z dewiantami i chorą ideologią

 15. zofia s. pisze:

  uwaga 18+ ! https://www.sadistic.pl/weterana-nie-ruszac-vt522742.htm , to lepsze niż reportaże o misiach o bardzo małych rozumkach czyli jak mawiał tow. lenin/stalin „pożytecznych idiotach „.

 16. Legionista pisze:

  A dziwicie się ? Kto chodzi na mecze ?nie chce uogólniać ale zdecydowana większość to niestety troglodyci którzy nie przychodzą dla piłki. Brawo dla kościoła który pozwolił na powieszenie czegos takiego

 17. pan Staszek pisze:

  Marna prowokacja tęczowych aktywistów.

 18. mjp pisze:

  Ta nagonka na inność zakończy się tragicznie. I nie mam tu na myśli fali samobójstw bo to już ma miejsce i nikogo nie obchodzi.. Ile można szczuć, gdzie jest granica ludzkiej wytrzymałości? Każdy z nas w swoim życiu przeżywał okresy dyskryminacji z powodów różnych: wyglądu, wagi, dykcji, kręconych włosów. Dla większości kończyło się to wraz z zmianą poziomu edukacji na wyższą. Nie wyobrażam sobie żeby hejt ciągnął się za kimś przez całe życie. biedni ludzie.

 19. Tomasz pisze:

  A Orkan Sochaczew tez w tym uczestniczy?

 20. Gość Niedzielny pisze:

  …ale nie odcinają się od przekazu plakatu, są oburzeni wykorzystaniem loga…

 21. paca pisze:

  Ciekawe że ci kolesie „walczący” z pedałami zawsze potrzebują wsparcia karków kibolskich i autorytetu kościoła. Kościoła w którym odsetek gejów wśród księży jest wielokrotnie wyższy niż w reszcie społeczeństwa. Również nasza prawica przytuliła wielu ciepłych chłopaków i nikt ich nie dekonspiruje bo są na samej górze.

  • paca ?️‍? pisze:

   PO twojch wpisach na tym portalu twierdze że ty jesteś ciepłym chłopcem.

  • aa pisze:

   geje w Kościele to zjawisko wywołane najbardziej przez komunistów , którzy podsyłali swoją agenturę do seminariów. Dlaczego Sekielski ukrył w swoim filmie informacje , że większość księży pedofilów to byli agenci SB?

   • paca pisze:

    To chyba obsesja. Winni wyłącznie LGBT albo SB. Chodzi o XXI wiek. To są oceny byłych księży nie od Sekielskiego.

    • mjp pisze:

     TO nie obsesja tylko oficjalny przekaz wymyślony przez kogoś pokroju pani mazurek i powtarzany przez kogoś pokroju Zeda, brwinowianina, aa. Rodzaj bezmyślnego automatyzmu.

 22. Z Zero pisze:

  To się dzieje naprawdę.Panie Mioduski światowcu co pan na to trzęsiportku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły