Pogoń zagra z Sokołowem

Region

Podlasie Sokołów Podlaski będzie najbliższym rywalem Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

Piłkarze Rafała Smalca mają dużą szansę na drugie zwycięstwo z rzędu, zagrają bowiem z beniaminkiem IV ligi, który na dodatek jest w fatalnej formie – w dwóch meczach u siebie stracił sześć bramek, nie strzelił żadnej i zasłużenie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Grodziszczanie są zdecydowanym faworytem tego spotkania. Jeżeli zagrają na swoim normalnym poziomie, powinni bez problemu rozprawić się z drużyną gospodarzy.

Pogoń z zespołem Podlasia mierzyła się sześciokrotnie – dwa razy wygrała, poniosła trzy porażki i jeden mecz zremisowała. Ponadto drużynie z Grodziska Mazowieckiego, nigdy nie udało się w Sokołowie zdobyć nie tylko punktu, ale i bramki. Jednak już w najbliższą niedzielę czerwono-biali będą mieli okazję poprawić ten niekorzystny bilans. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 na stadionie w Sokołowie.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.