Pogoń podejmie MKS Kutno

Piłka Nożna

​Piłkarze Pogoni Grodzisk Mazowiecki w czwartej kolejce III ligi zagrają u siebie z zespołem MKS Kutno. Rywale Grodziszczan są jednym z faworytów do awansu.

Podopieczni Rafała Smalca po trzech spotkaniach mają na swoim koncie cztery punkty, czyli dokładnie tyle samo ile ich najbliżsi rywale. Zarówno Pogoń, jak i MKS przegrały swoje ostatnie spotkania – grodziszczanie na własnym stadionie ulegli Sokołowi Aleksandrów Łódzki 1:3, a honorowe trafienie zaliczył Dorian Zdanowicz, natomiast MKS Kutno przegrało 0:1 z GKP Targówek.

Mimo to, zawodnicy z Kutna będą faworytem tego spotkania, bowiem Pogoń jest tylko beniaminkiem III ligi, a MKS drużyną, która niemal do końca walczyła o awans do II ligi i w obecnych rozgrywkach również chce powalczyć o promocję.

Mecz Pogoń Grodzisk Maz. – MKS Kutno odbędzie się w sobotę 1 września o godz. 16.00 na stadionie przy ul. Mokronoskich 4 w Grodzisku.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.