Pogoń doznaje pierwszej porażki

Region

Pogoń Grodzisk Mazowiecki przegrała pierwszy mecz w tym sezonie. Zawodnicy Rafała Smalca polegli u siebie z Energią Kozienice 0:1.

Mecz był bardzo wyrównany i obie drużyny grały bardzo uważnie w obronie. Jednak w pewnym momencie sprytem wykazał sięł Tomasz Feliksiak i strzelił gola, ale sędzia dopatrzył się spalonego. W 44. minucie znów bramkę strzeliła Pogoń, ale po raz drugi arbiter bramki nie uznał.

Po przerwie grodziszczanie nie wyszli dostatecznie skoncentrowani i trzy minuty po wznowieniu gry gola głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzelił jeden z piłkarzy gości. Pogoń rzuciła się do odrabiania strat i wydawało się, że to jej się uda, ale konsekwencja w obronie Energii i nieskuteczność pogonistów sprawiła, że grodziszczanie doznali pierwszej porażki w tym sezonie.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Energia Kozienice 0:1 (0:0)

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.