Pogoń zmierzy się z Unią Skierniewice

Piłka Nożna

Piłkarze z Grodziska Mazowieckiego w najbliższą sobotę podejmą na własnym boisku drużynę Unii Skierniewice. Początek meczu o godz. 13.00.

To będzie walka o upragnione zwycięstwo i trzy punkty. Co prawda Pogoni udało się wydostać ze strefy spadkowej, jednak nadal nie jest to dorobek, który napawałby spokojem kibiców i zawodników. Dlatego sobotni mecz w Grodzisku będzie tak ważny, a każdy dodatkowy punkt na wagę utrzymania się na bezpiecznej pozycji.

Przeciwnikiem grodziskich piłkarzy będzie Unia Skierniewice. Zespół zajmuje 10. miejsce w tabeli grupy 1. Ma na swoim koncie 19 punktów (6 wygranych, 1 remis, 7 porażek). Pogoń znajduje się kilka oczek niżej z 11 punktami (3 wygrane, 2 remisy, 8 porażek).

Czy silniejszy przeciwnik zatrzyma Pogoń w walce o kolejne punkty? Mamy nadzieję, że nie. A przekonamy się już w sobotę, 2 listopada. Początek o godz. 13.00 na stadionie przy al. Mokronoskich w Grodzisku.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.