Pogoń wygrywa, Znicz notuje przegraną

Piłka Nożna

W miniony weekend na murawie walczyli zarówno piłkarze Znicza Pruszków, jak i Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Pruszkowianie musieli uznać wyższość Skry Częstochowa. Pogoń pokonała zespół RKS Ursus.

W ramach rozgrywek II ligi w minioną sobotę Znicz Pruszków mierzył się z notowaną niżej w tabeli Skrą Częstochowa. Spotkanie okazało się trudniejsze dla pruszkowskiej drużyny niż można było początkowo przypuszczać. Po długiej i zaciętej walce mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla rywali. Znicz zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli. Kolejne zaplanowane starcie na murawie odbędzie się już w najbliższą środę, 25 września. Rywalem będzie drużyna Chełmianki.

Dużo lepiej w sobotę poszło piłkarzom Pogoni. W rozgrywkach III ligi na swoim boisku zespół z Grodziska pokonał RKS Ursus. Relację z tego spotkania znajdziecie tu:

Kolejnym rywalem Pogoni będzie zespół Legia II. Mecz w niedzielę, 29 września, o godz. 12.00 na boisku stołecznego klubu

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Pogoń wygrywa, Znicz notuje przegraną”

  1. lennox pisze:

    Pięknie sfilmowana akcja dająca jedyną bramkę w meczu !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły