Podtrzymać dobrą passę

Tenis Stołowy

W ekstraklasie tenisa stołowego kobiet zespół GLKS Wanzl Scania Nadarzyn kroczy po zwycięskiej ścieżce W ubiegłym tygodniu w przedostatniej kolejce rundy zasadniczej ekipa trenera Marcina Kusińskiego trzeci w tabeli zespół z Polkowic 0–3.

W ostatnim meczu sezonu zasadniczego  Nadarzyninaki postarają podtrzymać dobrą passę 5 kwietnia o  godzinie 16.00 podejmą ekipę KTS Zamek Tarnobrzeg.

Stawką meczu będzie fotel lidera i start w play-offach z pierwszego miejsca. Na jesieni Wanzl Scania przegrał na wyjeździe 3-1 . Zespół KTS w tym sezonie występuje z powodzeniem w Lidze Mistrzyń i jest jedną z najsilniejszych ekip żeńskich Starego Kontytentu.

Pod koniec kwietnia po mistrzostwach Polski  zawodniczka GLKS Wanzl Scania Nadarzyn Klaudia Kusińska  – świeżo upieczona mistrzyni Polski wśród łodzieżowców (do lat 21) wyleci do Japonii na mistrzostwa świata seniorek. Połfinały play-off i finały ekstraklasy zaplanowano w drugiej połowie maja po światowym czempionacie.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.