Pobiegaj w święta

Bieganie

W każdą sobotę miłośnicy biegania meldują się punktualnie o godz. 9.00 na starcie biegu Parkrun w pruszkowskim Parku Potulickich. W tym roku zachęcają wszystkich do aktywności w święta i organizują dodatkowe biegi.

Jeśli jeszcze nie wiece czym jest Parkrun, to słowem wstępu wyjaśnimy o co chodzi w tej sportowej zabawie. Do pokonanie jest dystans tylko i aż 5 km. Nie musisz być zawodowcem by przebiec ten dystans. Nie liczy się również czas w jakim go pokonasz. Chodzi tu o to byś wstał sprzed telewizora i aktywnie spędził czas w świetnej i sportowej atmosferze. 

Pruszkowski Parkrun ma już trzy lata. Jego organizatorzy chętnie organizują biegi tematyczne. Uczestnicy też zasługują na pochwałę, bowiem czy deszcz czy słońce, oni w każdą sobotę meldują się na starcie biegu punktualni o godz. 9.00.

W tym roku nie może więc zabraknąć świątecznych i sylwestrowych biegów. W najbliższą sobotę znajdźcie czas między pieczeniem karpia a ubieraniem choinki i o 9.00 zameldujcie się w Parku Potulickich w Pruszkowie. Tydzień później zaplanowano bieg Sylwestrowy. Czas i miejsce bez zmian. 

Organizatorzy biegu dbają jednak o formę uczestników więc organizują kolejne biegi: w świąteczny wtorek (26 grudnia) by spalić nieco kalorii „zebranych” przy stole oraz noworoczny poniedziałek (1 stycznia) by zacząć kolejny rok z nowymi postanowieniami. Zachęcamy do wzięcia udziału w biegach.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.