Po świętach idź na basen

Pływanie

Pruszkowska Pływalnia Kapry jest zamknięta. Jeśli planowaliście spalić poświąteczne kalorie pływając w basenie to musicie skorzystać z usług innych pływalni w regionie.

Jak co roku w podczas świątecznej przerwy „urlop” bierze również Pływalnia Kapry w Pruszkowie.  W tym czasie wykonane zostaną wszystkie drobne remonty i liftingi. Pruszkowski basem zamknięto jeszcze przed świętami. Kiedy znów będzie można popływać? Pływalnia zostanie udostępniona mieszkańcom na początku stycznia. Prace remontowe powinny zakończyć się 5 stycznia. 

Jeśli jednak za wszelka cenę chcecie popływać, to skorzystajcie z oferty innych pływalni w okolicy. Do wyboru macie basen w Grodzisku Mazowieckim, Raszynie i Ożarowie, kilka stołecznych pływalni oraz termy w Mszczonowie. Ciekawą ofertę znajdziecie zwłaszcza w tej ostatniej miejscowości. W Mszczonowie możecie najpierw poszaleć na łyżwach, a później ogrzać się w basenie z wodą termalną.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.