Piłkarskie talenty w Pruszkowie

Piłka Nożna

Trenerzy skrupulatnie przygotowują taktykę, piłkarze koncentrują się i odliczają godziny do pierwszego spotkania. Już 29-30 kwietnia na stadionie w Pruszkowie zostanie rozegrany Międzynarodowy Turniej Piłkarski Znicz Cup dla rocznika 2006. Wśród gości m.in. Wujek Samo Zło.

Szykuje się gorąca piłkarska atmosfera. Na stadionie przy ul. Bohaterów Warszawy zaprezentuje się 10 ekip, które powalczą o cenne nagrody. Nie zabraknie również wyróżnień dla najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika. To będą dwa wyjątkowe dni, podczas których młode talenty nabiorą doświadczenia i będą miały okazję zaprezentować swój kunszt. Warto nadmienić, że nastąpiła zmiana godzin rozpoczęcia turnieju. W sobotę (29 kwietnia) impreza wystartuje o 13.00 i potrwa do 20.00. Z kolei początek niedzielnej rywalizacji o 9.00. Zakończenie turnieju przewidziano na 15.30.

W każdym spotkaniu, przez 40 minut, na boisku będzie trwała zażarta walka. W grupie A zagrają: Energie Cottbus, Legia Warszawa, S.T.F Champion, Znicz Pruszków i Żalgiris Wilno, zaś w B zobaczymy: BATE Borysów, Escola Varsovia, Karpaty Lwów, Playmaker Academy i Zagłębie Lubin.

Emocje piłkarskie to jedno, ale dwudniowy turniej będzie pełen atrakcji dla wszystkich. Można przyjść i wspierać piłkarskie talenty. Organizatorzy przygotowali liczne zabawy dla najmłodszych, świetną oprawę wydarzenia oraz smakołyki. Udział w imprezie zapowiedzieli Rene Renno, Marek Saganowski, a także Wujek Samo Zło. – Międzynarodowy turniej, gruba zabawa. Naprawdę młodzi zawodnicy, którzy walczą i chcą wygrać. Będą ekipy z całej Polski i ze świata. Ja będę prowadził tę imprezę, trochę komentował. Obiecuję, że publiczność będzie się dobrze bawiła – zachęca do uczestnictwa w turnieju Wujek Samo Zło.

Patronat medialny nad Międzynarodowym Turniejem Piłkarskim Znicz Cup dla rocznika 2006 objęły Gazeta WPR i portal WPR24.pl.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.