Pierwszy raz u siebie

Region

Znicz Pruszków podejmie w piątek zespół Stali Stalowa Wola. To będzie debiut Piotr Świerczewskiego i Michała Śliwowskiego przed własną publicznością.

Pierwszy mecz pod wodzą tandemu „Ś-Ś” nie wypadł najlepiej. Znicz po nieciekawym meczu tylko zremisował na wyjeździe z zespołem OKS Olsztyn. Trzeba jednak pamiętać, że szkoleniowcy mieli bardzo mało czasu na poznanie zespołu, a drużyna OKS to na wiosnę absolutny lider rozgrywek. Teraz już efekty ich pracy powinny być bardziej widoczne. Kibice liczą przede wszystkim na to, że trenerzy tchną w piłkarzy nowego ducha i w każdym meczu przez 90 minut będą „gryźć trawę”.

Wygrana z czwartą w tabeli Stalą może pozwolić graczom Znicza wrócić na właściwe tory, czyli ponownie włączyć się do walki o awans do I ligi.

Spotkanie Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola odbędzie się 22 kwietnia o godz. 19.00 na stadionie przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.