Pantera Brwinów zaprasza na Festiwal Sztuk Walki

Uncategorized

Klub Sportowy Pantera Brwinów zaprasza na niecodzienne sportowe wydarzenie. Już 16 grudnia odbędzie się VII Festiwal Sztuk Walki. Nie może Was tam zabraknąć.

KS Pantera Brwinów działa od 1992 r. Zawodnicy od wielu lat osiągają sukcesy w zawodach judo nie tylko na szczeblu wojewódzkim i krajowym, ale również na europejskich arenach. Klub angażuje się również w promocje aktywnego i zdrowego trybu życia. W ramach tych działań klub postanowił zorganizować kolejną już edycję Festiwalu Sztuk Walki.

Festiwal Sztuk Walki to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy interesują się tą dziedzina sportu. Na gości imprezy czekać będzie swoisty spektakl prezentujący rozmaite sztuki walki. – Festiwal opiera się na zaprezentowaniu poszczególnych sztuk walki, nie będą to zawody a pokazy. Zaprosiliśmy do współpracy inne kluby, tak by goście mogli z bliska zobaczyć jak wyglądają walki karate, ju-jitsu czy capoeiry. Chodzi o to by pokazy były jak najbogatsze – mówi Kazimierz Rutkowski, prezes KS Pantera Brwinów. – Dla gości szykujemy trwający blisko półtorej godziny pokaz – dodaje.

Festiwal odbędzie się w siedzibie klubu przy ul. Pszczelińskiej 99 – Mamy nową siedzibę, którą wspólnie z naszymi zawodnikami i wszystkimi ludźmi dobrej woli wyremontowaliśmy. Warto podkreślić, że w naszym regionie znalazło się wiele osób i firm, którzy pomogli nam w wielu kwestiach tylko za „uścisk dłoni”. Jesteśmy im za to bardzo wdzięczni – podkreśla prezes.

Impreza wystartuje o godz. 18.00 już 16 grudnia. Zachęcamy by ten sobotni wieczór spędzić właśnie na festiwalu.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.