Otwarcie sezonu żeglarskiego na „Walca”

Grodzisk Maz.

4 maja, czyli w sobotę odbędzie się otwarcie sezonu żeglarskiego na Stawach Walczewskiego w Grodzisku Mazowieckim. Będzie to impreza w rodzinnym klimacie.

Sceneria Stawów Walczewskiego sprawia, że można poczuć się tam jak na mazurach. Duże zbiorniki wodne, zieleń i zagospodarowany teren. Może nie jest to obiekt olbrzymi, jednak odpowiadający potrzebom mieszkańców. W okresie letnim na grodziskich stawach można popływać rowerkami wodnymi, łódkami lub kajakami. Jednak już na początku maja odbędzie się inauguracja sezonu żeglarskiego!

Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji. 4 maja na stawach odbędą się regaty na optymistach, będzie można też żeglować ze sternikiem. Nie zabraknie też ciekawych warsztatów dla fanów majsterkowania. Będzie można zbudować własne modele żaglówek i regaty raingutter. Swoich sił spróbujecie też przy własnoręcznym budowaniu kajaków. Oprócz tego w planie pojawiły się warsztaty i animacje żeglarskie.

Impreza wystartuje o godz. 12.00. Jak podkreślają organizatorzy będzie to wspaniały, rodzinny dzień. Być może Wasze maluchy złapią bakcyla do żeglowania?

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły