„Ojcowie na Start” w Nadarzynie – zapisy trwają!

Nadarzyn

Trwają zapisy na wyjątkową imprezę "Ojcowie na Start"! To okazja, aby spędzić aktywnie czas z dzieckiem i przeżyć niezapomniane chwile na rowerze.

To już 13 edycja wyścigu „Ojcowie na Start” – największego rodzinnego wydarzenia rowerowego w Polsce, które gromadzi entuzjastów dwóch kółek z całego kraju. Aby wziąć w nim udział wystarczy zarejestrować się przez stronę internetową pruszkow.ojcowienastart.pl i uiścić opłatę rejestracyjną w wysokości 35 zł za całą rodzinę.

Data wyścigu to 3 czerwca, a start zaplanowany jest na godz. 9:30 (wówczas wystartuje kategoria 3-latków). Numery startowe będą do odebrania 25 min przed startem. Biuro zawodów, w którym będzie można odebrać chipy i numery, będzie czynne od godziny 8:30.

Impreza odbędzie się na stadionie w Nadarzynie, przy ulicy Żółwińskiej 20. To idealne miejsce dla rodzinnych emocji i sportowych zmagań na rowerze. Będzie to 13 edycja imprezy. Zasady wyścigu są bardzo proste: drużyna składa się z rodzica i przynajmniej jednego dziecka. Musi przejechać określoną trasę w jak najkrótszym czasie. Jeśli tata ma kilkoro dzieci w różnym wieku może zarejestrować kilka drużyn i pojechać z pociechami w różnych kategoriach. Udział taty w przejeździe ma charakter motywujący, integrujący i zabezpieczający.

UWAGA: uczestnicy wyścigu muszą mieć kask, a do rywalizacji dopuszczane są jedynie rowery dwukołowe.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “„Ojcowie na Start” w Nadarzynie – zapisy trwają!”

  1. Krzysztof pisze:

    Bardzo ciekawe wydarzenie. Polecam. Tak na serio to sram na to rzadką kupą. Impreza dla wszystkich! Także ojców z Ukrainy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe