Oglądaj The International już tej jesieni i wspieraj swoją ulubioną drużynę!

Art. Sponsorowany

Miliony fanów na całym świecie dosłownie marzną w oczekiwaniu na nadchodzące Mistrzostwaя z Dota 2, które odbędą się już tej jesieni! The International X będzie dziesiątym, jubileuszowym zjazdem najlepszych zespołów świata, które przez 10 dni będą rywalizować o mistrzowski tytuł. Pomimo wielu ograniczeń oraz wszelkich zmian w harmonogramie, organizator VALVE obiecuje, że tegoroczny turniej będzie naprawdę wyjątkowy - z rekordową pulą nagród wynoszącą ponad 40 milionów dolarów! Czego warto się spodziewać po nadchodzącym wydarzeniu i jak zarobić pieniądze razem ze swoją ulubioną drużyną - czytaj dalej!

Obstawiaj zakłady na The International X i dziel się radością od kolejnych zwycięstw!

Pokazanie swoich umiejętności oraz udział w wielkim turnieju – jest głównym celem każdej drużyny, która profesjonalnie gra w Dota 2. Przez 9 poprzednich mistrzostw, drużyny z całego świata aktywnie dostosowywały się do harmonogramu wydarzeń, budując własną potęgę, jednak ten rok, podobnie jak poprzedni, zostały ogromnym wyjątkiem w historii światowego eSportu!

Pandemia koronawirusa była główną przeszkodą dla większości ubiegłorocznych imprez sportowych. Niestety, mistrzostwa Dota 2 TI10 nie były wyjątkiem i również zostały przełożone na 2021 rok. Zmiana miejsca, jak również zmiana terminów, miała znaczący wpływ na przygotowanie drużyn. Eksperci twierdzą, że regionalne eliminacje (które notabene odbywały się online) nie były dość racjonalne. 6 drużyn, które dostały się na tegoroczną edycję TI10 mogą tak i nie zostać głównymi faworytami sezonu, ale my jesteśmy pewni, że powinniśmy poczekać na pierwsze mecze!

Międzynarodowa 10 edycja odbędzie się w Bukareszcie (stolica Rumunii) w dniach 7-17 października 2021 roku.

Mimo wszystkich przeszkód, które napotykają drużyny i organizatorów, mistrzostwa wciąż zapowiadają się na najbardziej emocjonujące w historii eSportu. Również polscy bukmacherzy wykazują duże zainteresowanie zbliżającym się turniejem. Zakłady na The International X będą bardziej opłacalne niż kiedykolwiek wcześniej! Analitycy sportowi zalecają stawianie na swoje ulubione drużyny w trybie zakładów LIVE z kilku powodów:

– Dynamika gry

Dota 2 jest jedną z najbardziej dynamicznych gier, dlatego rozgrywka może się zmienić w ciągu kilku minut.

– Wybór postaci

Ogromną rolę w Dota 2 odgrywają postacie. W TI10 wyboru dokonuje się tuż przed rozpoczęciem meczu, co sprawia, że zakłady na żywo są bardziej racjonalne.

– Większe szanse

Wspieraj swoją ulubioną drużynę i wygraj jeszcze więcej!

Zakłady bukmacherskie na Dota 2 VulkanBet

Mimo większości zmian w harmonogramie Mistrzostw Dota 2, organizator VALVE już przedstawił format wydarzenia. 18 uczestniczących drużyn zostaną podzielone na dwie grupy, w których będą rywalizować formacie best-of-2, a po ogłoszeniu wyników fazy grupowej pożegnamy się z dwoma drużynami, które zajmą dziewiąte miejsca w swoich grupach. Drużyny z miejsc 1-4 zakwalifikują się do najwyższej klasy rozgrywkowej, natomiast drużyny z miejsc 5-8 trafią do najniższej klasy rozgrywkowej.

Czołowy polski bukmacher również aktywnie przygotowuje się do nadchodzącego wydarzenia i równie dobrze jak VALVE wie, jak zaskoczyć publiczność! Przez 10 dni użytkownicy będą mogli nie tylko cieszyć się swoimi ulubionymi drużynami, ale także zdobywać dzięki nim wygrane.

Zakłady bukmacherskie na Dota 2 Vulkanbet

Wykorzystanie swojej wiedzy oraz wsparcie ulubionej drużyny w tak trudnym turnieju będzie głównym celem dla każdego z nas. Bukmacher doskonale zdaje sobie z tego sprawę i dlatego stworzy nam wszelkie warunki, abyśmy mogli wspierać graczy.

– Typy bukmacherskie i dobre bonusy

Na podstawie poprzednich Mistrzostw TI możemy bez wątpienia stwierdzić, że bukmacher zaskoczy nas w tym roku nie mniej. Najlepsze kursy i program bonusowy pomogą uczynić Twoje doświadczenie obstawiania najbardziej opłacalnym!

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.