O trzy punkty w Puławach

Piłka Nożna

Zawodnicy Znicza Pruszków w najbliższą sobotę zagrają na wyjeździe z Wisłą Puławy. Podopiecznych Roberta Kochańskiego czeka trudne zadanie.

Co prawda gospodarze sobotniego spotkania są kilka miejsc niżej w tabeli II ligi i nie wygrali meczu u siebie od połowy września, ale należy pamiętać, że trener Wisły Jacek Magnuszewski nie mógł też skorzystać z kilku kluczowych piłkarzy. Natomiast w meczu ze Zniczem będzie miał jednak większe pole manewru, bowiem treningi wznowili Mateusz Pielach i Michał Budzyński. Ponadto do składu wrócą też Mateusz Gawrysiak i Konrad Nowak, którzy pauzowali za kartki. Zwłaszcza powrót tego drugiego może znacznie wpłynąć na wynik rywalizacji między Wisłą a Zniczem. Nowak jest jednym z najskuteczniejszych piłkarzy II ligi – z 10 bramkami zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji strzelców, zaraz za Adrianem Paluchowskim i Maciejem Tatajem.

Należy jednak pamiętać, że piłkarze Znicza przyjadą praktycznie w najmocniejszym zestawieniu i w świetnych humorach, po wysokiej wygranej z Motorem Lublin. Warto zaznaczyć, że po tym znakomitym meczu portal Piłkanożna.pl do „11” kolejki wybrał dwóch graczy z Pruszkowa: Michała Kucharskiego i Marcina Rackiewicza. Zwłaszcza ten drugi pokazał się ze znakomitej strony.

O tym jak Znicz poradzi sobie w Puławach, przekonamy się już w sobotę. Początek spotkania o godz. 16.00.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.