Nowy duet na remis

Region

Nie udał się trenerski debiut Michała Śliwowskiego i Piotra Świerczewskiego. Pruszkowianie tylko bezbramkowo zremisowali z OKS Olsztyn.

Kiedy niespełna tydzień temu do mediów wyciekła informacja, że nowym szkoleniowcem Znicza ma być Piotr Świeczewski, kibice nie byli zbyt optymistycznie nastawieni. Raz, że nie miał żadnego doświadczenia trenerskiego, a dwa, że jako piłkarz sprawiał wiele kłopotów wychowawczych i może mieć destrukcyjny wpływ na drużynę.

Pierwszy mecz drużyny dowodzonej przez duet „Ś-Ś” nie był zbyt udany, ale za ten wynik nie powinno się go rozliczać, gdyż w dwa dni oblicza drużyny na pewno się nie odmieni.
Piłkarze Znicza w Olsztynie prezentowali się podobnie jak w poprzednich spotkaniach rundy wiosennej. Zerowa skuteczność i brak pomysłu na rozmontowanie obrony rywala. Do pozytywów można zaliczyć jedynie dość dobrą postawę defensywy, która nie dopuściła do straty gola.

W następnej kolejce Świerczewski i Śliwowski zadebiutują przed swoją publicznością i z pewnością zrobią wszystko, aby zadowolić kibiców, którzy przyjdą zobaczyć odmienionego Znicza.

OKS Olsztyn – Znicz Pruszków 0:0

OKS: Skiba – Bucholc, Baranowski, Koprucki, Głowacki – Kowalski, Renusz (75' Suchocki), Tunkiewicz, Alancewicz, Filipek (82' Miłkowski) – Łukasik (70' Eduardo).

Znicz: Małecki – Tomczyk, Jędrzejczyk, Makowski, Januszewski – Kopciński (86' Bylak), Król (70' Kasztelan), Osoliński, Rybaczuk (65' Rackiewicz) – Tatara (79' Karcz), Witkowski.

sędziował: Dominik Sulikowski (Gdańsk)

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.